Reklama
Reklama

Joanna Liszowska "dała kosza" Stramowskiemu. Nie zgodziła się na zbliżenie

Jaonna Liszowska (43 l.) to jedna z bardziej znanych aktorek w Polsce. Parę lat temu grała w popularnych filmach i serialach, jednak kiedy została mamą, nieco wycofała się z show-biznesu. Aktorka już niedługo o sobie przypomni, grając w filmie erotycznym zrealizowanym na podstawie książki "Pokusa". To właśnie na planie tej produkcji dała Stramowskiemu "kosza".

Joanna Liszowska już niedługo pojawi się w filmie "Pokusa". W tym thrillerze erotycznym mają zagrać Jan Englert, Helena Englert czy Piotr Stramowski. W produkcji pojawia się również Joanna Liszowska, która na ekranie będzie mieć płomienny romans z Piotrem.

Joanna Liszowska nie chce uprawiać seksu ze Stramowskim

Joanna Liszowska, która bierze udział w produkcji, miała odegrać mocną scenę seksu z Piotrem Stramowskim. Jak jednak dowiedzieli się dziennikarze "Super Expressu" aktorka w ostatniej chwili zadecydowała, że się na nie nie godzi. Liszowska postanowiła skonsultować całą sprawę z reżyserką. Kobiety doszły do wniosku, że Joannę w tej scenie zastąpi dublerka.

Reklama

Osoba, która zajmuje się produkcją filmu, zdradziła dziennikarzom "Super Expressu", że komfort aktorów jest najważniejszy. Maria Sadowska, która odpowiada za reżyserię, ma bardzo delikatne podejście do tematu. Dlatego, jeśli Joanna nie czuła się na siłach zagrać jednej ze scen, od razu zostały przedstawione jej inne możliwości. Aktorka zdecydowała się skorzystać z usług dublerki.

"Dla wszystkich komfort aktorów na planie tego filmu jest bardzo ważny. Mają do zagrania naprawdę mocne sceny. Marysia delikatnie podchodzi do tematu, nikt nie jest do niczego zmuszany, więc sytuację z Liszowską rozwiązano, zatrudniając bardzo podobną do niej dublerkę" - powiedziała dziennikarzom "Super Expressu" osoba z produkcji filmu.

Joanna Liszowska - kariera i życie prywatne

Joanna Liszowska urodziła się 12 grudnia 1978 roku w Krakowie. W 2001 roku została absolwentką PWST w Krakowie.

Występowała na deskach Teatru Starego i STU w Krakowie oraz Operetki Krakowskiej. Na ekranie zadebiutowała w 2002 roku rolą tancerki Edyty w serialu "Szpital na perypetiach".

Dwukrotnie wystąpiła w sesjach zdjęciowych dla magazynu "Playboy". Od 2007 roku związana z produkcjami Telewizji Polsat.

W 2008 roku była jedną z bohaterek reality show Ranking gwiazd oraz współprowadziła piątą edycję "Jak oni śpiewają". W 2009 roku wystartowała w szóstej edycji programu z udziałem najlepszych uczestników poprzednich serii oraz nagrała utwór "Teraz wiem" na płytę Piotra Rubika pt. RubikOne.

Od 2012 roku występuje w roli Patrycji Kochan w serialu "Przyjaciółki".

Była zaręczona z Tadeuszem Głażewskim. W 2009 roku związała się z przedsiębiorcą Olą Serneke, właścicielem firmy "Bygg & Konsult AB". Ich ślub odbył się 24 lipca 2010 roku w katedrze św. Marcina i Mikołaja w Bydgoszczy. Mają dwie córki, Emmę i Stellę. Rozwiedli się w 2018 roku.


Zobacz też:

Joanna Liszowska wypoczywa pod palmami. Fani komentują: Pani jest odzwierciedleniem kobiecości

Jak wygląda były mąż Joanny Liszowskiej po latach? Po włosach postawionych na żel nie ma śladu

Joanna Liszowska stawia na naturę. Ma włosy jak Anna Mucha

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Liszowska | Piotr Stramowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy