Reklama
Reklama

Joanna Liszowska w końcu spełni swoje największe marzenie: "Wkroczyłam we wspaniały okres..."

Joanna Liszowska (43 l.) to gwiazda serialu "Przyjaciółki", który od lat emitowany jest przez stację Polsat. Aktorka kilka lat temu rozstała się z mężem, co było dla niej ogromnym ciosem. Dziś gwiazda rozpoczyna nowy etap w życiu i w końcu ma czas na to, by skupić się na sobie. Jakie życiowe zmiany czekają aktorkę?

Joanna Liszowska w końcu spełni swoje największe marzenie: "Wkroczyłam we wspaniały okres..."

Serial "Przyjaciółki", w którym od 10 lat Joanna Liszowska gra jedną z głównych ról, to hit stacji Polsat. Choć program cieszył się ogromną popularnością, aktorka obawiała się, że gdy w kwietniu padł ostatni "klaps" na planie, show nie będzie już kontynuowane. 

Właśnie okazało się, że "Przyjaciółki" wrócą na ekrany telewizorów jesienią, co oznacza, że Joannę czeka wyjątkowo pracowite lato. Poza aktorskimi wyzwaniami Liszowska zdecydowała się w końcu na realizację swoich marzeń sprzed wielu lat. Jak zapowiedziała na Instagramie, od wielu tygodni pracuje nad debiutanckim materiałem muzycznym.

Reklama

Decyzja o wydaniu własnej płyty chodziła za Joanną od bardzo dawna. Przypomnijmy, że aktorka w 2007 roku wygrała show "Jak oni śpiewają", gdzie dała popis swoich wokalnych umiejętności. Realizacja planów z przeszłości musiała poczekać, ponieważ Joanna po rozwodzie z byłym partnerem całkowicie oddała się opiece nad swoimi dziećmi. Marzenia o karierze muzycznej musiały zostać odłożone na dalszy plan.

Przypomnijmy, że Liszowska rozwiodła się z Olą Serneke w 2018 roku i od tamtej pory nie zdecydowała się ponownie z nikim związać. W jej życiu priorytetem zawsze były dzieci: 11-letnia Emma i 9-letnia Stella. Wyzwania codzienności i praca na planie serialu skutecznie odciągały ją od wizyt w studio nagraniowym. 

Stella i Emma to oczka w głowie aktorki, dlatego ona robi co może, by każdego dnia dawać im przykład. Liszowska tuż po rozwodzie otworzyła własną agencję artystyczną, by mieć pewność, że finansowo podoła, jako samodzielna matka. 

Joanna Liszowska to jedna z gwiazd serialu "Przyjaciółki", który można oglądać na antenie stacji Polsat lub w PolsatGo (tutaj).

Zobacz też:

To jemu Cichopek złożyła życzenia z okazji Dnia Ojca. Kurzajewski zareagował, a Hakiel?

Kasia Cichopek zdradza sekret idealnej sylwetki. Jedna rzecz to podstawa

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Liszowska | Przyjaciółki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy