Reklama
Reklama

Jak wygląda były mąż Joanny Liszowskiej po latach? Po włosach postawionych na żel nie ma śladu

Joanna Liszowska (43 l.) już lata temu zakończyła swoje małżeństwo. Powody rozstania pary od dawna są znane, jednak rzadko widywany Ola Serneke wyraźnie się zmienił. Jak wygląda były mąż Joanny Liszowskiej po latach? Biznesmen usunął się w cień po rozwodzie i aferze branżowej.

Joanna Liszowska i Ola Serneke pobrali się 24 lipca 2010 roku. Ich małżeństwo wydawało się zgodne, lecz ostatecznie nie wytrzymało próby czasu i odległości, która ich dzieliła. Aktorka przez większość czasu przebywała w Polsce, z kolei jej mąż, w Szwecji. Para doczekała się dwójki dzieci - Emmy (10 l.) i Stelli (8 l.).

Były mąż Joanny Liszowskiej po latach ujawnia szczegóły rozstania

Joanna Liszowska i Ola Serneke nie prali nigdy publicznie brudów i wszystkie kwestie załatwili bez obecności mediów.

Reklama

"Głównym powodem rozwodu było to, że moja firma zajęła mi wiele czasu. Nie mogłem być tak obecny, jak chciałem. Ani z Joanną, ani z dziećmi. I to jest wysoka cena do zapłacenia, zarówno dla mnie, jak i dla nich" - mówił Ola Serneke w wywiadzie Symmer in P1.

W szwedzkim portalu "Expressen" powiedział, że zawsze najważniejsze dla niego będą córki. To głównie dla nich postanowił zakopać wszelkie niesnaski z Joanną.

"Mamy dobre relacje jako przyjaciele i rodzice naszych córek. Zdecydowaliśmy kilka lat temu, kiedy rozpoczął się rozwód, że należy się skupić na dzieciach i zdecydowanie nie powinniśmy się kłócić i być samolubni" - wspominał Ola.

Jak wygląda były mąż Joanny Liszowskiej po latach?

Były małżonek Joanny Liszowskiej po rozwodzie miał problemy w swojej branży. Okazało się, że jako anonimowy użytkownik pisał szklalujące inne firmy komentarze, działając na ich niekorzyść. Kiedy prawda wyszła na jaw, zdecydował się zrezygnować z funkcji prezesa swojej firmy. Uznał, że tak będzie najlepiej. Całą sprawę opisała szwedzka gazeta "Göteborgs-Posten".

"Myślę, że to jedyne słuszne rozwiązanie. Zdaję sobie sprawę, że postąpiłem w sposób, który negatywnie wpłynął na postrzeganie mnie i naszej firmy. Pod tym względem nie sprostałem wartościom, które są dla niej ważne i nie byłem dobrym wzorem do naśladowania" - przyznał Serneke.

Pomimo kompromitującej wpadki, pozostał w swojej branży i występuje na konferencjach biznesowych. Można też zobaczyć go na Youtubie. W materiale wideo z maja, Szwed zapuścił nieco włosy, które pokrywa powoli siwizna.

Biznesmen nie udziela informacji o swoich córkach i byłej żonie Joannie.

Bardzo się zmienił?

Zobacz także:

Joanna Liszowska wypoczywa pod palmami. Fani komentują: Pani jest odzwierciedleniem kobiecości

Joanna Liszowska w końcu spełni swoje największe marzenie: "Wkroczyłam we wspaniały okres..."

Joanna Liszowska bez makijażu i z siwymi włosami. Fani nie mogą jej poznać

Joanna Liszowska przeprowadza się w nowe miejsce. "Samotne macierzyństwo nie jest łatwe"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Liszowska | Ola Serneke
Reklama
Reklama
Reklama