Reklama

Reklama

Reklama

Joanna Liszowska bez makijażu i z siwymi włosami. Fani nie mogą jej poznać

Joanna Liszowska (43 l.) przyzwyczaiła nas do mocnych makijaży i ekstrawaganckich strojów. W końcu praca aktorki wiąże się z ciągłymi próbami oraz występami, które wymagają częstych zmian wyglądu. Tym razem celebrytka pokazała jednak zupełnie inne oblicze. Joanna Liszowska zaprezentowała się bez grama makijażu.

Joanna Liszowska: metamorfoza

Przez długie lata cechą rozpoznawczą Joanny Liszowskiej były jej bujne blond loki. Niestety upływ czasu nie ominął aktorki. Gwiazda, podobnie jak wszystkie kobiety w jej wieku zaczęła siwieć. Na szczęście srebrzyste włosy na tle blond kosmyków nie są tak bardzo widoczne, jak w przypadku brunetek czy szatynek.

Joanna Liszowska zdaje się jednak nie martwić naturalnym procesem starzenia i z dystansem traktuje zmiany, które zachodzą w jej organizmie. Gwiazda ostatnio opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała, jak naprawdę prezentuje się jej uroda. Joanna Liszowska podzieliła się fotografią bez retuszu, na której internauci mogli przyjrzeć się jej skórze oraz włosom bez żadnych "upiększeń". Aktorka zaprezentowała swoją twarz bez makijażu. Co więcej, zwróciła uwagę swoich fanów na siwiejące włosy. W opisie zdjęcia nazwała siebie "srebrnym lisem". 

Reklama

Joanna Liszowska bez makijażu i z siwymi włosami

W tak naturalnej wersji Joanna Liszowska wygląda równie pięknie, co jak z makijażem i pofarbowanymi włosami. W komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów. Internauci docenili dystans aktorki do własnego wyglądu. Niektórzy byli jednak zawiedzeni, że aktorka nie jest już blondynką.

Czy Joanna Liszowska zamierza jeszcze wrócić do dawnego koloru włosów? W końcu wszyscy widzowie uwielbiali jej charakterystyczną blond czuprynę. 

Zobacz też:

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wybrała się z wnukiem na wycieczkę. Kiedy kolej Vincenta?

Filip Chajzer na pogaduszkach z Małgorzatą Ohme. Tylko ona go zrozumie

Otwarcie skweru im. Pawła Królikowskiego. Antek bawił się z dzieckiem, ale nie swoim

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Liszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy