Reklama
Reklama

Joanna Liszowska: Duże zmiany w życiu aktorki. To dlatego przeszła metamorfozę!

Joanna Liszowska (42 l.) zaskoczyła ogromną zmianą! Aktorka słynęła zawsze z ogromnej burzy blond loków, ale parę dni temu okazało się, że to już przeszłość! Teraz przeszła ogromną metamorfozę! Miała ku temu ważny powód...

Joanna Liszowska jest jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Gwiazda znana jest m.in. z serialu "Przyjaciółki", w którym to wciela się w rolę Patrycji. Nie da się ukryć, że znakiem rozpoznawczym aktorki przez wiele lat były bujne blond loki. Teraz wszystko się zmieniło.

Gwiazda olśniła wszystkich na warszawskiej premierze sztuki "La Bombe". To właśnie tam zaproszeni goście po raz pierwszy mogli zobaczyć jej odmienione oblicze. 

Reklama

Liszowska postawiła na naturalność, a blond zastąpił ciepły brąz. Joanna postanowiła również nie farbować odrostów, więc widoczne nawet były siwe kosmyki!

Aktorka (zobacz!) zrezygnowała z seksownych i odważnych stylizacji. Postawiła wówczas na naturalny i delikatny makijaż, a także skromną stylizację. Okazuje się, że to nie bez przyczyny!

Nie da się ukryć, że Liszowska ma za sobą trudny czas. Aktorka w 2010 roku wyprowadziła się do Szwecji, co utrudniało nieco utrzymywanie kariery w Polsce. 

Wyszła za mąż za szwedzkiego milionera i kursowała przez kilkanaście lat pomiędzy Polską a Szwecją. Niestety ich związek nie wytrzymał próby czas i w 2018 roku się rozwiedli.

Jak donosi "Życie na Gorąco", Joanna po powrocie do Polski stara się odbudować swoją karierę i życie prywatne. Najważniejsze są dla niej córki, ale nie zapomina również o sobie. 

Plotkuje się również, że od jakiegoś czasu ma już nowego partnera. Aktorka chroni jednak swoje życie prywatne i nie zdecydowała się jeszcze na publiczne wystąpienia z drugą połówką.

Teraz gwiazda chce zadbać o swoją karierę. Tygodnik donosi, że zmiana wizerunku ma pomóc jej w znalezieniu nowych wyzwań aktorskich i sprawić, że twórcy filmów dostrzegą w niej zupełnie nowe oblicze.

Joanna mimo wszystko jest aktywna zawodowo, gra w serialu i pojawia się na deskach teatru. Kto wie, może zmiana wizerunku przyniesie jej filmowe role?

Zobacz też:

Joanna Liszowska w nowej fryzurze! Zmiana na plus?!

Aleksandra Kwaśniewska nie nosi już obrączki. Wszystko wyszło na Instagramie!

"Dziewczyny z Dubaju". Kim jest Paulina Gałązka?

Przegapiłeś najnowszy odcinek "Przyjaciółek"? Obejrzysz go na PolsatGo już teraz!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Liszowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy