Reklama

Reklama

Reklama

Joanna Liszowska stawia na naturę. Ma włosy jak Anna Mucha

Joanna Liszowska dołączyła do grona aktorek i celebrytek, które z dumą pokazują swoje siwe włosy. Srebrne pasma już dawno przestały być problemem, który należy ukryć. Wręcz przeciwnie, wiele popularnych osób decyduje się je eksponować. Do tego grona należą też Anna Mucha i Kinga Rusin.

Joanna Liszowska z burzą siwych włosów

Joanna Liszowska zdobyła popularność dzięki serialom "Przyjaciółki" czy  "Na dobre i na złe". Gwiazda zawsze słynęła z burzy blond loków. Od pewnego czasu widać u niej również srebrne pasma. Aktorka nie ukrywa ich, nie farbuje. Liszowska stawia na naturalność. Właśnie opublikowała na swoim Instagramie post, w którym zaznaczyła hasztag "hair silver". Wpis opatrzyła zdjęciem, które zachwyciło internautów. 

Reklama

"Nigdy nie oceniam "sztucznej urody" i używania filtrów zakrywających naturalny wygląd. Zachwycam się pięknem naturalnym i Pani jest jego przykładem. Jest Pani śliczna." oraz "Od lat podziwiam Pani urodę, wyjątkowa. Zdjęcie cudne, naturalne i piękne" - pisali fani aktorki.

To jedyne polska gwiazda, która nie ukrywa siwizny. Od lat naturalną urodę podkreśla Kinga Rusin. Dziennikarka używa tylko naturalnych kosmetyków i nie farbuje włosów. Podobnie Anna Mucha. Jakiś czas temu aktorka zdecydowała się przestać nakładać kolor. Choć ma dość ciemne włosy, to z siwymi pasmami jej do twarzy. 

Moda na naturalne i niefarbowane włosy panuje również wśród zagranicznych aktorek. W ubiegłym roku furorę na festiwalu w Cannes zrobiła Andie MacDowell aktorka i twarz marki L'Oreal. Weszła na czerwony dywan  z burzą siwych włosów i tak wyjaśniała to potem dla magazynu InStyle: "Kiedy zadebiutowałam swoimi srebrnymi włosami w Cannes, to było to dla mnie bardzo ważne, ponieważ moja transformacja pomogła mi zaakceptować moje autentyczne, prawdziwe ja". 

Podobnego zdania są Sarah Jessica Parker czy Gwyneth Paltrow, która jest dumna ze swojego wyglądu mimo upływu czasu: "Mam 47 lat! Oczywiście, że mam zmarszczki i siwe włosy. Ale naprawdę je lubię. Bo są moje. To dowód na upływające lata. Ale to one zaprowadziły mnie tutaj, gdzie teraz jestem"

Joanna Liszowska - kariera

Joanna Liszowska urodziła się w 1978 roku w Krakowie. Sukces przyszedł w 2001 roku, kiedy to zdobyła III nagrodę na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Zagrała w "Legendzie", "Nie kłam kochanie" czy "Kobietach bez wstydu". Poza produkcjami pełnometrażowymi widzowie mogli ją zobaczyć w serialu "Na dobre i na złe" oraz w "Przyjaciółkach".

Zobacz też:

Joanna Liszowska: po rozwodzie szykują się duże zmiany w jej życiu

Joanna Liszowska w końcu spełni swoje największe marzenie: "Wkroczyłam we wspaniały okres..."

Joanna Liszowska bez makijażu i z siwymi włosami. Fani nie mogą jej poznać


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Liszowska | Anna Mucha | Kinga Rusin | Andy MacDowell

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy