Reklama
Reklama

Fitkau-Perepeczko przyłapana z dużo młodszym. To znany dziennikarz. Od plotek zaczęło huczeć

Agnieszka Fitkau-Perepeczko (81 l.), znana jako wdowa po Janosiku, od lat imponuje okazałymi dekoltami i przyjaciółmi, którzy w powodzeniem mogliby być jej synami. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem z towarzystwie młodszego od niej o 23 lata dziennikarza. Od razu zaczęto plotkować na temat łączącej ich relacji...

Agnieszka Fitkau-Perepeczko, uchodząca za jedną z najbardziej ekscentrycznych polskich celebrytek, od lat dzieli życie między Australię i Polskę

Agnieszka Fitkau-Perepeczko wybrała Australię

Na Antypody po raz pierwszy trafiła w latach 70., gdy pojechała tam na kontrakt, jako modelka Mody Polskiej. W 1981 roku, w związku z panującą w Polsce sytuacją, zdecydowała się zamieszkać w Australii

Mąż, Marek Perepeczko, nie podzielał zachwytu żony Australią i wytrzymał tam tylko 4 lata. Po śmierci męża i utracie roli Simony w „M jak miłość” związki Fitkau-Perepeczko z ojczyzną osłabły, jednak stara się regularnie bywać w Polsce. 

Reklama

Ostatnio zamieściła na Instagramie zdjęcia, świadczące o tym, że nadal gustuje w towarzystwie młodszych mężczyzn. Jedno z nich opatrzyła  komentarzem:

„Spotkanie z Witkiem w ukochanej Jastarni" 

Drugie opisała bardziej wylewnie:

"Jego wdzięk niefrasobliwego chłopca jest zawsze urzekający, jego wiedza powalająca...Zawsze tak było jest i będzie.... Dziękuję, Witku za to popołudnie nad Zatoką... Zapamiętam". 

Agnieszka Fitkau-Perepeczko zachwyca się młodszym mężczyzną

Jak ustalił „Super Express”, znajomym, który olśnił wdowę po Janosiku, jest 58-letni dziennikarz, wiceprezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich i laureat Grand Press 2004, w przeszłości związany zawodowo z TVN i TVP. 

Z telewizją publiczną przed laty związana była też Fitkau-Perepeczko. W telenoweli „M jak miłość” grała wyzwoloną Simonę. Agnieszka nie miała kłopotu z wiarygodnością, bo jej bohaterka została stworzona na jej podobieństwo, więc po prostu grała siebie

Niestety, nie dogadywała się z resztą ekipy. Fitkau-Perepeczko nie ukrywała swoich podejrzeń, wszyscy się na nią uwzięli, zwłaszcza Witold Pyrkosz, który zarzucał jej, że „zachowuje się jak dzierlatka”. 

Agnieszka Fitkau-Perepeczko: konflikt z Łepkowsją zniszczył jej karierę

Z czasem wdowa po Janosiku poczuła się wielką gwiazdą i zaczęła stroić fochy.  Wtedy nerwy puściły również scenarzystce serialu Ilonie Łepkowskiej, która szybko pokazała wszystkim, kto tu rządzi. 

Błyskawicznie zakończyła wątek Simony i Agnieszka została na lodzie. Z podkulonym ogonem wróciła do Australii, jednak co jakiś czas zagląda do Polski, z nadzieją, że  ktoś  jeszcze o niej pamięta. Jak wyznała 5 lat temu w rozmowie z „Super Expressem:

„Serialowi M jak miłość zawdzięczam wiele. Niesamowitą reakcję publiczności, popularność, uśmiech ludzi. Nie mam powodu, żeby go dobrze nie wspominać. Nasza współpraca miała wdzięk i pokazała siłę  popularności aktora poprzez dobrze napisaną rolę. Gdyby wątek Simony był  pociągnięty, myślę,że zagrałabym z przyjemnością. Ale nie sądzę, żeby to nastąpiło, chociaż życie sprawiało  i ciągle sprawia niesamowite niespodzianki. Kto wie..." - mówiła. 

Zobacz też:

 Kwaśniewska i Badach przekazali radosne wieści. Spływają gratulacje z CAŁEJ POLSKI!

Fitkau-Perepeczko na starych zdjęciach. Nic dziwnego, że Perepeczko stracił głowę

81-letnia Agnieszka Fitkau-Perepeczko szaleje w Warszawie. Nie do wiary, że ma tyle lat

Agnieszka Fitkau-Perepeczko i Witold Pyrkosz przez lata toczyli wojnę!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama