Reklama
Reklama

Fitkau-Perepeczko na starych zdjęciach. Nic dziwnego, że Perepeczko stracił głowę

Agnieszka Fitkau-Perepeczko w tym roku skończyła 81 lat, jednak ochoczo wraca wspomnieniami do młodości. Jakiś czas temu za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się starymi zdjęciami, na których wygląda zjawiskowo. Nic dziwnego, że Perepeczko stracił dla niej głowę...

Agnieszka Fitkau-Perepeczko: młodość i kariera

Agnieszka Fitkau-Perepeczko urodziła się 6 maja 1942 roku w Warszawie, gdzie ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną, jednak tuż po zakończeniu edukacji wyemigrowała do Londynu. Po powrocie do ojczyzny nigdzie nie zagrzała długo miejsca, a w 1981 roku przeprowadziła się do Australii. To właśnie tam swoją karierę zawodową związała z fotografią i założyła własną agencję fotograficzną.

Reklama

Polscy widzowie najbardziej znają ją z roli spontanicznej Simone w "M jak miłość". To właśnie wcielenie się w tę postać zapewniło jej rozgłos i popularność. Przygoda z pracą na planie serialu dobiegła końca w 2007 roku, a od tego czasu aktorka nie zagrała żadnej większej roli. Pomimo tego, prasa i fani nadal interesują się jej życiem, a ta lubi o sobie co jakiś czas przypominać.

Niedawno 81-latka zainteresowała internautów starymi zdjęciami, na których wygląda zjawiskowo!

Fitkau-Perepeczko na starych zdjęciach. Nic dziwnego, że Perepeczko stracił głowę

Agnieszka Fitkau-Perepeczko jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie publikuje kadry z życia prywatnego. Na jej profilu nie brakuje aktualnych zdjęć, a także portretów z młodości. W ostatnim czasie raczy odbiorców wspominkami z lat 70. XX wieku.

Trzeba przyznać, że aktorka mogła pochwalić się oryginalną i zachwycającą urodą, nic więc dziwnego, że zawróciła w głowie serialowemu Janosikowi. Marek Perepeczko i Agnieszka Fitkau-Perepeczko zakochali się w sobie podczas składania papierów na PWST, a ich miłość trwała do śmierci aktora.

Zobaczcie pamiątkowe zdjęcia z aktorką.

Przeczytajcie również:

SZOK! Ledwie Nowakowska straciła pracę w TVP, a tu takie wieści. Poruszenie na CAŁĄ POLSKĘ!

Grób Marka Perepeczki na warszawskich Powązkach świeci pustkami. Wyjątkowo smutny widok

Agnieszka Fitkau-Perepeczko dopiero teraz ujawniła tajemnicę jej małżeństwa z aktorem  

81-letnia Agnieszka Fitkau-Perepeczko szaleje w Warszawie. Nie do wiary, że ma tyle lat

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Fitkau-Perepeczko | Marek Perepeczko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama