Reklama
Reklama

Filip Chajzer mówi o zakłamywaniu rzeczywistości. Jego słowa mają drugie dno?

Filip Chajzer (38 l.) podzielił się na Instagramie refleksją na temat życia. Prezenter, który w ostatnich tygodniach mocno pogubił się w sferze uczuć, postanowił dać internautom ważną radę. Czy w ten sposób chciał im dać coś do zrozumienia?

Filip Chajzer: romans

Filip Chajzer ostatnimi czasy nie cieszy się zbyt dobrą reputacją. Po tym, jak podejrzewa się go o romans z Anną Jędrzejuk, fani prezentera całkowicie zmienili o nim zdanie. Jeszcze do niedawna prowadzący "Dzień Dobry TVN" uchodził za spokojnego, statecznego mężczyznę, który uwielbia życie na łonie rodziny. Niespodziewanie okazało się, że prawdziwe "ja" Filipa Chajzera jest zupełnie inne. 

Reklama

Celebryta, który od kilku lat był związany z Małgorzatą Walczak i ma z nią 4-letniego syna Aleksandra, został przyłapany przez paparazzi podczas romantycznej randki z inną kobietą. Prawdopodobnie dzięki nagłośnieniu tego zdarzenia przez prasę, Małgorzata Walczak dowiedziała się o wybrykach swojego partnera.

Kobieta zakończyła znajomość z Filipem Chajzerem, a ten wyprowadził się z domu. Później zadeklarowała, że zamierza wprowadzić w swoim życiu trochę zmian. Jedną z nich było podjęcie nowej pracy. Na razie nie wiadomo, jak będzie wyglądała ich dalsza komunikacja. W końcu para ma dziecko, które wymaga opieki obojga rodziców. Filip Chajzer pomimo trudnej sytuacji, stara się utrzymywać kontakt z synem. Ostatnio prezenter wybrał się z synem Aleksandrem na spacer. Po wspólnym wyjściu podzielił się z fanami zdjęciem sprzed Pomnika Małego Powstańca. Do fotografii dołączył własne przemyślenia. 

Filip Chajzer mówi o zakłamywaniu rzeczywistości

Filip Chajzer po spacerze z synem zdecydował się podzielić z internautami osobistym przemyśleniem, dotyczącym nieprawdziwych informacji, które rodzice opowiadają swoim dzieciom.

Celebryta opublikował zdjęcie wykonane przed Pomnikiem Powstańca. W opisie opowiedział o historii, jaka przytrafiła mu się w tym miejscu.

Na koniec prezenter zaapelował do swoich fanów, aby nie zakłamywali rzeczywistości.

Czy celebryta przytaczając tę historię, chciał powiedzieć nam coś więcej? Być może jego opowieść ma drugie dno i odnosi się także do wydarzeń, które mają miejsce w jego życiu...

Zobacz też:

Dorota Szelągowska pokazała się bez makijażu. Na jaw wyszło jej uzależnienie

Małgorzata Rozenek-Majdan w bikini i toczku. Królewska stylizacja?

Popularny youtuber wystrzelił w powietrze 30 tys. zł. Tłum oszalał

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Filip Chajzer | Małgorzata Walczak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy