Reklama
Reklama

Popularny youtuber wystrzelił w powietrze 30 tys. zł. Tłum oszalał

Popularny youtuber znalazł nowy sposób na przyciągnięcie zainteresowania odbiorców. Podczas masowej imprezy vloger wyrzucił w powietrze 30 tysięcy złotych. Tłumy rzuciły się na wirujące w powietrzu banknoty. Mężczyzna dosłownie kupił publiczność.

Budda rozdaje pieniądze

Z roku na rok poziom polskiego YouTube nieustannie rośnie. Internetowym twórcom coraz trudniej jest przyciągnąć i utrzymać zainteresowanie odbiorców. Nic więc dziwnego, że youtuberzy muszą poszukiwać nowych, niekonwencjonalnych rozwiązań, aby przekonać do siebie widzów. Właściciel kanału Budda.tv zdecydował się na radykalne rozwiązanie. Zamiast inwestować w standardowe działania marketingowe w sieci, postanowił "wykupić" fanów.

Vloger, który na co dzień zajmuje się recenzowaniem drogich samochodów był jednym z organizatorów festiwalu motoryzacyjnego Illegal Zone. Jego konto w serwisie YouTube śledzi już 961 tys. osób, jednak mężczyzna ma apetyt na więcej. Podczas ostatniej imprezy zrobił coś, co z pewnością przyciągnie na jego profil tysiące nowych obserwatorów.

Reklama

Chwilę później vloger oznajmił zebranym, że podpięto specjalną armatkę, z której zostaną wystrzelone banknoty.

Osoby uczestniczące w wydarzeniu uwieczniły niezwykły moment, w którym pliki pieniędzy wzniosły się w powietrze, a następnie zaczęły opadać tuż nad głowami zebranej publiczności. Na widok banknotów tłum dosłownie oszalał. Na nagraniach słychać wrzaski ludzi, pragnących zdobyć gotówkę.

Popularny Youtuber wystrzelił w powietrze 30 tys. zł

Illegal Zone to popularna impreza motoryzacyjna, podczas której uczestnicy mogą zobaczyć m.in. drifting, czyli samochody jadące w kontrolowanym poślizgu, celowo wywołanym przez kierowcę. Ostatnia edycja odbywała się 18-19 czerwca. Organizatorzy imprezy uważają, że jest to "unikatowe wydarzenie na świecie, łączące miłośników motoryzacyjnej adrenaliny, zapachu benzyny, najlepszej muzyki". Niestety niedługo po zakończeniu imprezy w sieci pojawiło się sporo negatywnych opinii. Ludzie twierdzą, że organizacja zlotu nie przebiegała prawidłowo.

Mężczyzna zauważył również, że organizatorzy nie zapewnili odpowiedniej liczby stoisk z napojami. Pogoda była wyjątkowo upalna, dlatego zapotrzebowanie na picie było znacznie większe.

Illegal Zone spotkało się także z krytyką ze strony dziennikarzy. Prasa donosiła, że droga S7 z Warszawy w kierunku Gdańska była całkowicie zablokowana. Uczestnicy imprezy parkowali swoje auta na drogach serwisowych, równoległych do siódemki oraz na polach, co doprowadziło do kompletnego chaosu. Gotówka od Buddy.tv z pewnością wynagrodziła im wszelkie trudy. 

Zobacz też:

Dorota Szelągowska pokazała się bez makijażu. Na jaw wyszło jej uzależnienie

Johnny Depp ostrzega swoich fanów. Opublikował ważny komunikat!

Cichopek tuż przed festiwalem w Opolu dostała wiadomość od dzieci. Gwiazda TVP przerażona tym, co planuje Hakiel! "Sytuacja jest trudna"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy