Reklama
Reklama

Cichopek tuż przed festiwalem w Opolu dostała wiadomość od dzieci. Gwiazda TVP przerażona tym, co planuje Hakiel! "Sytuacja jest trudna"

Kasia Cichopek miała ostatnio bardzo stresujący czas. Tym razem nie chodziło o problemy z mężem i zbliżającą się wielkimi krokami rozprawę rozwodową, a o jej debiut w Opolu. TVP postanowiła wykorzystać zainteresowanie jej osobą i dała do poprowadzenia aż dwa koncerty. Oczywiście z Maćkiem Kurzajewskim. Po festiwalu Kasia udzieliła wywiadu, w którym przyznała, że ten rok faktycznie jest dla niej bardzo trudny. Wspomniała też o wiadomości od dzieci, którą dostała na chwilę przed wyjściem na scenę...

Kasia Cichopek od miesięcy jest czołową bohaterką prasy plotkarskiej. Wszystko oczywiście z powodu jej rozwodu z Marcinem Hakielem, rzekomego romansu z Maćkiem Kurzajewskim oraz niedawnego... debiutu w Opolu.

Kasia dostała bowiem propozycję z TVP, by poprowadzić aż dwa koncerty w trakcie festiwalu. Kosztowało ją to sporo nerwów, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Na szczęście Kasia mogła liczyć na pomoc doświadczonego Maćka Kurzajewskiego, który prowadził już wiele tego typu koncertów. Po zakończeniu imprezy Kasia udzieliła wywiadu "Faktowi", w którym wyznała, że bardzo się stresowała, ale potraktowała to jako wielkie wyróżnienie ze strony TVP.

Reklama

"Jestem wzruszona, to wielkie wyróżnienie. Była trema, ale ona mnie uskrzydla, mobilizuje i dodaje wiatru w żagle" — powiedziała "Faktowi".

Cichopek dostała wiadomość od dzieci

Stres ją zżerał przed wejściem na antenę, ale wówczas dostała wiadomość od dzieci, która dodała jej wiatru w żagle.

"Pisały mi SMS-y, że trzymają za mnie kciuki. Pisałam im, że się stresuję, a one odpisały mi, że będę świetna" - wyznała.

Potem nieco otworzyła się na temat związany z jej problemami w życiu prywatnym. Chyba pierwszy raz tak wprost przyznała, że jest jej naprawdę ciężko i boi się tego, co jeszcze wymyśli Hakiel.

Cichopek: Ten rok jest dla mnie trudny

"Zawsze to dzieci i rodzina są dla mnie priorytetem. Dbam o ich szczęście i bezpieczeństwo. Rzeczywiście ten rok jest dla mnie trudny, ale mając takie wsparcie: rodziny, bliskich, przyjaciół, ale też pracodawców, mam wrażenie, że przejdziemy przez to może nie bezboleśnie, bo wiadomo, sytuacja jest trudna, ale zwycięsko"  - dodała. 

Mamy nadzieję, że jednak aż tak boleśnie nie będzie...

Zobacz też:

Marcelina Ziętek odsłania pośladki w skąpym fartuszku. Tak przygotowywała grilla dla Żyły...

Wielkie zmiany w życiu Katarzyny Cichopek! Tym razem mówi o tym głośno!

Hollywoodzki gwiazdor przyjechał do Polski, by spotkać się z uchodźcami z Ukrainy

Sondaż: Andrzej Duda liderem rankingu zaufania, Donald Tusk - nieufności

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski | 59. KFPP Opole 2022
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy