Reklama
Reklama

Marcelina Ziętek odsłania pośladki w skąpym fartuszku. Tak przygotowywała grilla dla Żyły...

Marcelina Ziętek (24 l.) i Piotr Żyła (35 l.) jakiś czas temu przechodzili kryzys w związku. Tak przynajmniej twierdziły tabloidy, które ogłaszały rozstanie skoczka z ukochaną. Wszystko wskazuje jednak na to, że między nimi układa się znakomicie, bo wybranka sportowca podzieliła się właśnie osobliwym nagraniem na Instagramie. W skąpym bikini przyrządzała ukochanemu grilla...

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła: Plotkowali o rozstaniu, a tu związek kwitnie!

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła od dwóch lat tworzą szczęśliwą parę. Kilka miesięcy temu pojawiły się jednak plotki, że ich związek nie wytrzymał próby czasu, a para się rozstała. "Party" donosiło, że w grudniu ich relacja się rozpadła.

Zakochani nie odnieśli się jednak do tych rewelacji, a wkrótce wyszło na jaw, że wciąż są razem. Teraz Marcelina nieco śmielej obnosi się ze swoim życiem prywatnym. Jakiś czas temu opublikowała kilka fotek z ukochanym, co rzadko można zaobserwować na jej Instagramie.

Reklama

Gwiazda "19+" zyskała ogromną popularność dzięki paradokumentom, w których miała okazje zaprezentować zdolności aktorskie. Nie da się jednak ukryć, że to związek z Piotrem Żyłą zaprowadził ją na czołówki portali plotkarskich.

Niestety 11. sezon popularnego wśród młodzieży programu "19+" okazał się ostatnim, więc Marcelina zintensyfikowała swoją działalność na Instagramie. Tym razem postanowiła zareklamować elektrycznego grilla w skąpym bikini.

Ziętek grilluje w skąpym bikini

Ziętek odziana niemalże w same sznureczki zaprezentowała swoim obserwatorom kształtną pupę i kuchenne wygibasy. Nie da się nie zauważyć, że gotowanie "na palcach" nie należy chyba do najwygodniejszych, ale Marcelina wyglądała na niezwykle skupioną na swoim zadaniu.

Ukochana skoczka z gracją wdzięczyła się do aparatu i pokazywała szczupłą sylwetkę i... kuchenne umiejętności.

Internauci byli zachwyceni ukochaną skoczka!

Internautom również spodobały się kuchenne wygibasy Ziętek, bo w komentarzach zaroiło się od komplementów. Szczególnie panom przypadł do gustu strój, w którym postanowiła pichcić Żyle...
Taką kucharkę też bym chciał.

Zazdrościcie Piotrowi takich widoków w kuchni?

Zobacz też:

Maja Rutkowski prezentuje złote uzębienie: "Mi zdecydowanie Hollywood Smile nie wystarczy". Wyszło światowo?

Opole 2022: Internauci nie zostawili suchej nitki na koncercie TVP. Kurski na przekór ogłosi sukces?

Wielkie zmiany w życiu Katarzyny Cichopek! Tym razem mówi o tym głośno!

POMAGAMY UKRAINIE


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Ziętek | Piotr Żyła
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama