Reklama
Reklama

Maja Rutkowski prezentuje nowe, złote uzębienie wbrew galopującej inflacji. Szczyt kiczu?

Maja Rutkowski (37 l.) w dość osobliwy sposób podeszła do tematu inflacji, bo żona "polskiego Jamesa Bonda" postanowiła zainwestować w... złote zęby. Spektakularnym grillem pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych.

Maja Rutkowski zyskała ogromną popularność w mediach, gdy okazało się, że została ukochaną najpopularniejszego w Polsce detektywa bez licencji, Krzysztofa RutkowskiegoPara poznała się w 2012 roku dzięki wspólnemu znajomemu. Celebrytka była klientką "detektywa", bowiem potrzebowała jego pomocy podczas prowadzenia swojego biznesu w Wielkiej Brytanii. Obecnie sama zrobiła licencję i pracują razem.

Reklama

Maja Rutkowski zainwestowała w złote zęby

Maja Rutkowski (niegdyś Plich) jest niezwykle aktywna na Instagramie, gdzie pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Często pokazuje im nie tylko relacje z niebezpiecznych akcji, w których bierze udział z Krzysztofem, ale też swoje stylizacje i życie prywatne. Tym razem pochwaliła się im... nowym uzębieniem.

Wybranka "detektywa" Rutkowskiego do inflacji postanowiła podejść w nieco nieoczywisty sposób i zainwestowała pieniądze w złote zęby. Obecnie jej usta wypełnione są cennym kruszcem i drogocennymi kamieniami. Grill Mai Rutkowski przypomina te wybierane przez raperów. Przy okazji żona Rutkowskiego wyjawiła, że do tej zmiany trudno ją było przekonać nawet swojego dentystę...

Maja nie kryje zachwytu nad detektywem

Żona Rutkowskiego w wielu wywiadach podkreślała, że szybko zaprzyjaźniła się z detektywem, a rok później na świecie był już ich syn Krzysztof Junior. Po wielu latach życia w nieformalnym związku zakochani postanowili pobrać się w 2019 roku, z czego zrobili oczywiście wielkie widowisko. Oboje kochają życie w świetle fleszy i zrobią wszystko, by było o nich głośno. Nawet złoto-diamentowego grilla na zębach...

Maja i Krzysztof nie tylko w życiu prywatnym są nierozłączni. Para wspólnie prowadzi biznes, a to ponoć prace detektywa szczególnie spodobała się kobiecie, która nie ukrywała, że zagadki detektywistyczne od zawsze były jej wielką pasją. 

Trzeba przyznać, że udany z nich duet, bo Maja na każdym kroku wychwala swojego ukochanego. Jakiś czas temu w rozmowie z "Twoim Imperium" stwierdziła nawet, że detektyw jest "legendą za życia"...

Jak wam się podoba nowy grill ukochanej Rutkowskiego? Myślicie, że Krzysztof też w najbliższym czasie skusi się na taką inwestycję?

Zobacz też:

Krzysztof Rutkowski ma nowe informacje w sprawie "afery podsłuchowej". Wskazuje, kto może za tym stać!

Krzysztof Rutkowski zatańczy w nowej edycji "Tańca z gwiazdami"!

Filip Chajzer na pogaduszkach z Małgorzatą Ohme. Tylko ona go zrozumie

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Rutkowski | Maja Plich
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy