Reklama
Reklama

Opole 2022: Internauci nie zostawili suchej nitki na koncercie TVP. Kurski na przekór ogłosi sukces?

W miniony weekend widzów do czerwoności rozpalił 59. KFPP w Opolu. Jednak... nie do końca zachwycił ich tegoroczny konkurs debiutów i premier. Niektórzy krytykowali nawet całe wydarzenie, twierdząc, że lata świetności festiwalu w Opolu już dawno minęły. Nie zabrakło również szpileczek pod adresem Jacka Kurskiego, który ma w zwyczaju chwalenie się rozmaitymi sukcesami Telewizji Polskiej. Czy i tym razem prezes obtrąbi kolejny triumf publicznego nadawcy?

W tym roku 59. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu połączono z hucznymi obchodami 70-lecia Telewizji Polskiej. Na scenie nie zabrakło najpopularniejszych gwiazd polskiej estrady. Pojawiła się m.in. Maryla Rodowicz, Krzysztof Cugowski, Natasza Urbańska, czy też ulubieniec stacji Rafał Brzozowski.

W Opolu był również Jacek Kurski, który nie mógł przegapić okazji, by rozkoszować się 70-leciem TVP. Prezes zadbał również o właściwą reklamę. Postanowił przyznać bezpłatne akredytacje dla dziennikarzy, by zrobić "ukłon w stronę mediów".

Reklama

Bezpłatna wejściówka nie oznaczała jednak, że każdy może ją zdobyć. Prezes podkreślił, że TVP wybrało tych "najlepszych i najbardziej profesjonalnych", a to wszystko przy okazji "nowego otwarcia się na relacje z mediami".

Kurski nie krył również zachwytu nad stacją, którą firmuje swoją twarzą. Przy okazji tematu odejścia Edwarda Miszczaka z TVN-u przyznał, że "Telewizja Polska jest potęgą, jak opoka, trwa i trwać będzie".

Internautów nie zachwycił Festiwal w Opolu...

Okazuje się jednak, że nieco inne zdanie mają widzowie i internauci po minionym koncercie w Opolu. Nie wszystkim spodobały się występy na scenie, a część zauważyła, że konkurs, z roku na rok, prezentuje coraz niższy poziom. Ogromne emocje wzbudziły premiery. Nowe twarze nie spotkały się ze zbyt ciepłym przyjęciem.

Widzowie zawiedzeni opolską sceną

Oberwało się również stacji i artystom, którzy na scenie obecni są od lat. Widzowie zarzucili bowiem organizatorom, że czasy świetności Opola już dawno minęły i już pora warto zaproponować coś nowego, co znów mogłoby porwać publikę.

Zgadzacie się z tymi głosami?

Zobacz też:

Zaskakujące słowa Jacka Kurskiego o odejściu Edwarda Miszczaka z TVN-u. "Karawana jedzie dalej..."

Justyna Steczkowska krzyczy na ekipę w Opolu. Foch czy profesjonalizm?

Festiwal w Opolu 2022: Nagrodzili "Szansę na sukces". Nie wspomnieli ani słowem o Wojciechu Mannie!?

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: 59. KFPP Opole 2022 | Opole 2022 | Jacek Kurski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama