Reklama
Reklama

Dorota Szelągowska pokazała się bez makijażu. Na jaw wyszło jej uzależnienie

Dorota Szelągowska (41 l.) podzieliła się na Instagramie zdjęciami, jakich dotąd u niej nie widzieliśmy. Celebrytka postanowiła pokazać obserwatorom swoje prawdziwe oblicze. Niestety jej wygląd bez makijażu nie wszystkim przypadł do gustu. Reakcja internautów była bardzo ostra.

Dorota Szelągowska: uzależnienie

Dorota Szelągowska posiada miano jednej z najbardziej rozpoznawalnych dekoratorek wnętrz w Polsce. I choć celebrytka nigdy nie ukończyła studiów w tym zakresie, a jedynie kurs projektowania wnętrz, wiele osób czerpie inspirację z metamorfoz w jej wydaniu. Programy takie, jak: "Totalne Remonty Szelągowskiej", "Tu jest Pięknie", "Domowe Rewolucje" czy "Dorota Was Urządzi" ugruntowały jej pozycję na rynku i sprawiły, że dziś postrzegana jest jako specjalistka od dekoracji wnętrz.

W ostatnim czasie Dorota Szelągowska została również prowadzącą program kulinarny "Wszystkiego słodkiego", podczas którego wraz z Mateuszem Gesslerem przedstawia widzom proste i smaczne przepisy na  najróżniejsze ciasta i desery. Pomimo sukcesów w sferze zawodowej, Szelągowska nie może delektować się pełnią szczęścia. Celebrytka zmaga się z nałogiem, który niczym cień wisi nad jej życiem. Szelągowska nie może żyć bez papierosów. Niestety jej uzależnienie jest dość poważne, ponieważ w ciągu dnia wypala ich bardzo dużo. Niedawno o sprawie wspomniał również "Fakt" twierdząc, że Dorota Szelągowska ma problem z nałogiem. Celebrytka postanowiła odnieść się do sprawy. Przyznała, że jest uzależniona, ale wyjaśniła, że nie stanowi to dla niej żadnego problemu.

Dorota Szelągowska pokazała się bez makijażu

Reklama

Palenie papierosów w ostatnich latach stało się bardzo niepopularne. Obecnie, gdy wszyscy już zdają sobie sprawę ze szkodliwości nikotyny, mało kto gotów jest świadomie zatruwać swój organizm. Dorota Szelągowska nie zamierza jednak pozbawiać się tej wątpliwej przyjemności. Na jednym z ostatnio opublikowanych zdjęć celebrytka zapozowała z papierosem. Uwagę internautów przyciągnął nie tylko fakt, że Dorota Szelągowska pali, ale przede wszystkim to, jak wygląda. Celebrytka pokazała się bowiem bez makijażu. Niestety fani nie byli dla niej wyrozumiali. W komentarzach jasno dali jej do zrozumienia, że w tej wersji się im nie podoba.

Zobacz też:

Agnieszka Woźniak-Starak pomimo upału paraduje w kozaczkach. Było warto?

Krystian Ochman gardzi Eurowizją? Przyznał, że nie chciałby znowu na niej występować!

Fabijański zaparkował BMW za pół miliona na zakazie i przepadł na zakupach. Kto bogatemu zabroni?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy