Reklama
Reklama

Fabijański robi prawo jazdy na motocykl, żeby szybciej uciekać przed Rafalalą?

Sebastian Fabijański (35 l.) nie ma łatwego życia odkąd światło dzienne ujrzały filmiki z Rafalalą. Sprytni paparazzi przyłapali Sebastiana, jak uczy się jeździć na motocyklu. Czyżby przygotowywał się na nagłą ewakuację w sprawie pogorszenia wizerunku przez sprawę z Rafalalą? Zobaczmy, jak mu idzie...

Sebastian Fabijański z pewnością za chwilę otrzyma kartę do elitarnego klubu niewiernych partnerów, gdzie spotka się z Antkiem Królikowskim, Jakubem Rzeźniczakiem, Filipem Chajzerem i Mikołajem Krawczykiem. Jednak przygotowany na wszystko Seba, ma już plan! Robi prawo jazdy na motocykl, aby jak uciec przed konsekwencjami swoich decyzji i zadawaniu się z Rafalalą.

Fabijański robi prawo jazdy na motocykl, żeby szybciej uciekać przed Rafalalą?

Sebastian Fabijański, choć jest zdolnym aktorem, to jednak nie za bardzo radzi sobie z tak wzmożoną krytyką z wielu stron. Na dodatek oświadczeniem o zerwaniu z matką swojego dziecka, tylko potwierdził plotki, że ma coś na sumieniu.

Reklama

Na zdjęciach od paparazzi możemy ujrzeć, jak Sebastian Fabijański lawiruje pomiędzy pachołkami tak, jak pomiędzy odpowiedziami na pytania o Rafalalę. Myślicie, że zda za pierwszym razem?

O co chodzi z Rafalalą i Fabijańskim?

Po niespodziewanej... "kolaboracji" pomiędzy Fabijańskim i Rafalalą, czyli spotkaniem w mieszkaniu Niny Kukawskiej wszyscy wiedzieli, że coś jest na rzeczy. Internauci nie mylili się i Fabijański po 3 tygodniach milczenia uznał, że to koniec z ukrywaniem prawdy.

Sebastian Fabijański postanowił przerwać plotki i wydał oświadczenie z informacją, że nie jest już w związku z Julią. Zraniona matka jego dziecka nagrała wobec tego szybkie wyjaśnienia Instastory, na którym przyznała, że faktycznie rozstanie miało miejsce: "Rozstałam się z Sebastianem trzy tygodnie temu, około. Potwierdzam. W planie było powiedzenie tego w sumie wspólnie, wydanie oświadczenia, no ale...".

Myślicie, że prawo jazdy na motocykl pomoże w czymś Fabijańskiemu?

Zobacz także:

SEBALALA GATE: Fabijański i Rafalala. Aktor grozi fanom na Instagramie?

Rafalala komentuje zwierzenia Sebastiana Fabijańskiego: "Niestety nie wiem, o kogo chodzi"

Sebastian Fabijański wydał oświadczenie ws. Rafalali. Przeprosił najbliższych. "Jestem szantażowany"

Jarosław Kuźniar o hejcie i dlaczego odszedł z TVN: "Nie pozostaje nic innego niż wk***ienie"

Maciej Dowbor miętosi klejnoty na Instagramie. Robi przy tym serię śmiesznych min

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sebastian Fabijański | Rafalala | Maffashion
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama