Reklama
Reklama

Maffashion i Sebastian rozstali się. Influencerka potwierdza: "W planie było powiedzenie tego wspólnie"

Sebastian Fabijański mocno namieszał w ostatnich dniach. Po miesiącach milczenia w końcu wydał oświadczenie w sprawie "schadzki" z Rafalalą. Teraz na światło dzienne wychodzą nowe rewelacje. Maffashion, po tym jak w mediach pojawiła się informacja na temat rzekomego rozstania rodziców Bastka, potwierdziła tę wersję wydarzeń. "Rozstałam się z Sebastianem około trzy tygodnie temu" - wyznała właśnie na Instagramie influencerka.

Maffashion i Sebastian rozstali się. Influencerka potwierdza: "W planie było powiedzenie tego wspólnie"

Sebastian Fabijański wprost zelektryzował sieć, gdy opublikował oświadczenie na temat afery z Rafalalą. Przypomnijmy, że aktor spotkał się w godzinach wieczornych ze skandalistką w marcu, jednak sprawę starał się szybko zamieść pod dywan. Sebastian zapewniał fanów, że "schadzka" to element "projektu artystycznego". Dziś wiadomo, że nie była to prawda...

Reklama

Afera z Rafalalą w roli głównej sprawiła, że wiele osób zaczęło się zastanawiać, czy w związku Maffashion i Sebastiana wszystko układa się dobrze. Para konsekwentnie unikała rozmów na temat swojej relacji, rzadko pojawiali się publicznie razem, a "schadzka" aktora jeszcze bardziej zniechęciła Julię do występów przed kamerą.

Dziś Pudelek ujawnił informację, jakoby para nie była już razem od dłuższego czasu. Jak podał portal, para walczyła długo z kryzysem, miała nawet udać się na terapię. 

Niedługo potem, Maffashion postanowiła sama zabrać głos w tej sprawie. Influencerka potwierdziła rozstanie z Sebastianem Fabijańskim.

Zobacz też:

Rafalala komentuje zwierzenia Sebastiana Fabijańskiego: "Niestety nie wiem, o kogo chodzi"

Tomasz Lis w coraz większych opałach. To ona opowiedziała o Lisie szefom, a teraz ludzie z "Newsweeka" zdradzają szokujące szczegóły!

Ewa Skibińska w zmysłowym body zmywa naczynia. Nie pozostawiła wiele wyobraźni... 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maffashion | Sebastian Fabijański | Rafalala
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy