Reklama

Reklama

Reklama

Fani wspierają Maffashion po aferze z Sebastianem Fabijańskim. "Jeśli to prawda, to współczuję"

Sebastian Fabijański sporo namieszał, publikując wczoraj oświadczenie w sprawie afery z udziałem Rafalali. Aktor oraz "raper", jak sam zaznaczył, bardzo nie chciał mieszać w całą sprawę swojej partnerki - Maffashion. Niestety, internet rządzi się swoimi prawami, i wyszło dokładnie odwrotnie, niż chciał Sebastian. Domysły złośliwców w sieci nie dały spokoju zarówno aktorowi, jak i samej Julii. Fani szafiarki stanęli jednak w jej obronie: "Nie zasłużyłaś na to!" - piszą zaniepokojeni. Co dzieje się w związku Fabijańskiego i Kuczyńskiej?

Fani wspierają Maffashion po aferze z Sebastianem Fabijańskim. "Jeśli to prawda, to współczuję"

Sebastian Fabijański (posłuchaj!) wywołał burzę po tym jak na Instagramie opublikował swoje oświadczenie na temat afery z Rafalalą. Przypomnijmy, że w marcu aktor spotkał się ze słynną skandalistką w nieznanych celach. Choć sam Sebastian zapewniał, że "schadzka" była częścią "artystycznego projektu", fani aktora mieli własne zdanie na ten temat. Niezręcznej sytuacji nie pomógł fakt, iż Rafalala ma już na koncie niejedną aferę z udziałem celebrytów. Skandalistka znana jest z wieczornych spotkań z panami, których intymne zdjęcia, robione z ukrycia, trafiają do sieci.

Reklama

Oświadczenie opublikowane przez aktora nie przedstawiło jednak zaistniałej w marcu sytuacji jednoznacznie. Sebastian dał również do zrozumienia, że nie życzy sobie, aby angażować w całe zamieszanie swojej partnerki Maffashion. Między nimi ewidentnie coś się zmieniło. Już od dłuższego czasu mówiło się w mediach, iż w związku pary nastąpił kryzys, jednak zarówno Julka, jak i Sebastian konsekwentnie milczeli na temat swoich prywatnych spraw.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję internautów. Po oświadczeniu Sebastiana, Julia na swoim Instagramie opublikowała post w kostiumie kąpielowym. Obserwatorzy szafiarki wykorzystali tę okazję do komentowania afery z Rafalalą, a nie jak pewnie oczekiwała szafiarka - jej zgrabnej sylwetki w kostiumie kąpielowym.

Zobacz też:

Rafalala komentuje zwierzenia Sebastiana Fabijańskiego: "Niestety nie wiem, o kogo chodzi"

Tomasz Lis w coraz większych opałach. To ona opowiedziała o Lisie szefom, a teraz ludzie z "Newsweeka" zdradzają szokujące szczegóły!

Ewa Skibińska w zmysłowym body zmywa naczynia. Nie pozostawiła wiele wyobraźni... 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maffashion | Sebastian Fabijański | Rafalala

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy