Reklama
Reklama

Ewa Skibińska w zmysłowym body zmywa naczynia. Nie pozostawiła wiele wyobraźni...

Ewa Skibińska (59 l.) od lat zachwyca urodą. Aktorka zyskała ogromną popularność, wcielając się m.in. w rolę żony Bruna w serialu "Na dobre i na złe". Gwiazda nie zwalnia jednak tempa i wciąż prezentuje się zachwycające. Najnowsze zdjęcie Skibińskiej rozgrzały internautów do czerwoności!

Ewa Skibińska od wielu lat obecna jest w show-biznesie. Aktorka na deskach teatru zadebiutowała już w 1985 roku w Teatrze Polskim we Wrocławie. Pierwszy raz na szklanym ekranie pojawiła się zaś w 1986 roku w melodramacie "Głód serca".

Ewa Skibińska zyskała popularność w "Na dobre i na złe"

Dużą popularność przyniosła jej jednak rola Elżbiety Walkickiej, żony Bruna w serialu "Na dobre i na złe". Widzowie pamiętają ją również z występów w "Pierwszej miłości", gdzie wcieliła się w Teresę Kopytko-Żukowską.

Aktorka spełnia się przede wszystkim w teatrze. Od 2017 roku jej kariera związana jest z Teatrem Powszechnym w Warszawie. Skibińska pozostaje także aktywna na Instagramie, na którym kusi swoich obserwatorów zmysłowymi fotkami.

Reklama

59-letnia gwiazda aktywna jest również w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją ponad 13 tysięcy osób. Skibińska doskonale jednak wie, jak podgrzać atmosferę i sprawić, by obserwatorów przybywało...

Tym razem artystka pochwaliła się zmysłowym czarno-białym zdjęciem, na którym pozuje w przeźroczystym body. Nie da się ukryć, że to dosyć osobliwy wybór stroju do zmywania naczyń... Na stopach aktorki pojawiły się również szpilki, które podkreśliły jej zgrabne i umięśnione nogi.

Internauci zachwyceni figurą Skibińskiej!

Internauci nie kryli zachwytu nad figurą aktorki. Aż trudno uwierzyć, że Skibińska w przyszłym roku będzie świętować 60. urodziny! 

A wam jak się podoba?

Zobacz też:

Mateusz Damięcki krytykowany za wygląd! Wystarczyło jedno zdjęcie, by wywołać takie zamieszanie...

"Srebrna" Rita Ora zaliczyła modową wpadkę na paryskim Fashion Week! Biust wylewał się z ozdobnego topu...

Honorata Skarbek kusi w skąpym bikini! Skrawki materiału niewiele zakryły...

Wróżka Anna Kempisty skomentowała sprzedaż sukien ślubnych Opozdy. Ciąży nad nimi fatum?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Skibińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama