Reklama
Reklama

Wróżka Anna Kempisty skomentowała sprzedaż sukien ślubnych Opozdy. Ciąży nad nimi fatum?

Wróżka Anna Kempisty postanowiła odnieść się do kwestii sprzedaży sukien ślubnych Joanny Opozdy. Aktorka, która jeszcze przed narodzinami dziecka rozstała się z mężem, Antonim Królikowskim szuka bowiem nowego nabywcy aż dwóch kreacji. Czy to rzeczywiście dobry pomysł? Wróżka podzieliła się swoimi przemyśleniami.

Joanna Opozda: życie uczuciowe

Życie uczuciowe Joanny Opozdy z pewnością nie potoczyło się tak, jak tego oczekiwała. Biorąc ślub z Antonim Królikowskim w sierpniu zeszłego roku aktorka nie mogła spodziewać się, jak potoczy się ich relacja. Para rozstała się, gdy Joanna Opozda była jeszcze w ciąży. Szybko pojawiły się pogłoski o rzekomym romansie Antoniego Królikowskiego z sąsiadką żony. Choć gwiazdor nigdy nie potwierdził tych plotekpaparazzi niejednokrotnie przyłapywali go później na romantycznych spotkaniach z uroczą kobietą.

Reklama

Zawód miłosny, którego doznała Joanna Opozda bez wątpienia był dla niej bardzo bolesny. Nic więc dziwnego, że aktorka pragnie odciąć się od tamtych przykrych doświadczeń. Gwiazda postanowiła zostawić przeszłość za sobą i z pomocą swojej siostry Aleksandry, wystawiła na sprzedaż swoje dwie suknie ślubne. Ogłoszenie ukazało się w mediach społecznościowych i spotkało się z ogromnym odzewem ze strony internautów. Opozda opublikowała kilka ujęć, przedstawiających suknie w pełnej krasie. Co ciekawe, na obu zdjęciach modelką jest sama Joanna Opozda. Prawdopodobnie fotografie zostały wykonane w trakcie przedślubnych przymiarek.

Nie ulega wątpliwości, że nie brakuje przyszłych Panien Młodych, którym marzy się, aby w tym wyjątkowym dniu przywdziać kreacje Joanny Opozdy. Czy to jednak na pewno dobry pomysł? Czy nad tymi sukniami może ciążyć fatum? Wróżka Anna Kempisty zna odpowiedzi na te pytania. 

Anna Kempisty o sprzedaży sukien ślubnych Opozdy

W wywiadzie dla "Faktu" Anna Kempisty zdradziła, jaki jest jej stosunek do sprzedaży sukni ślubnej o tak burzliwej historii, jak ta, która przytrafiła się Joannie Opoździe. Wróżka uważa, że noszenie takiej kreacji może mieć bardzo zły wpływ na jej nową właścicielkę.

Czy istnieją zatem rytuały, które należy odprawić, aby zagwarantować, że noszenie kreacji będzie bezpieczne? Wróżka nie podzieliła się konkretnymi procedurami, które można wykonać, aby "odczarować" przedmioty. Powiedziała jednak, że w dużej mierze wpływ rzeczy na człowieka zależy od niego samego.

Czy mimo tych przeciwności Joanna Opozda zdoła sprzedać swoje suknie ślubne? 

Zobacz też:

Marcin Prokop zrobił wywiad z żoną. Na wizji zdradziła jego "sekret"

Edyta Górniak analizuje związki przez pryzmat ezoteryki. Gwiazda brnie w New Age?

Natasza Urbańska pręży się w tańcu erotycznym? Zdjęcia w bikini były zaledwie zapowiedzią

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Kempisty | Joanna Opozda | Antoni Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy