Reklama

Reklama

Reklama

Joanna Opozda pokazała zdjęcie z synkiem. W komentarza wybuchła awantura! Poszło o twarz Vincenta

Joanna Opozda postanowiła w te wakacje wypocząć. W końcu na początku roku urodziła synka i samodzielnie go wychowuje. Po skandalu z jej mężem, Antkiem Królikowskim, aktorce przyda się trochę spokoju i wyciszenia. Na Instagramie zamieściła zdjęcie synka, ale nie wszystkim spodobało się to, co zobaczyli.

Joanna Opozda przeszła ciężkie chwile

Joanna Opozda ma za sobą trudne miesiące. Przypomnijmy, jeszcze przed porodem na jaw wyszło, że mąż, Antek Królikowski, zdradza ją z sąsiadką. Aktorka musiała zmierzyć się z nową rzeczywistością i samotnym macierzyństwem. 

To nie jedyne skandale, które spędzały jej sen z powiek. Wcześniej doszło do awantury z jej ojcem, a nagranie tego wydarzenia trafiło do sieci. Wszystko rozegrało się pod mieszkaniem, w którym jej rodzice mieszkali razem. Zdecydowali jednak, że rozstaną się i gdy mama aktorki chciała zabrać swoje rzeczy, doszło do nieprzyjemnego zdarzenia. Na miejscu był Królikowski i siostra Opozdy. Gdy próbowali dostać się do środka, ojciec aktorki wystrzelił z broni palnej. Na szczęście nikomu nic się nie stało, na miejsce przyjechała policja, a sprawa utknęła w prokuraturze. 

Reklama

Joanna Opozda potrzebuje teraz spokoju

Niestety obie te afery były szeroko komentowane w mediach, co oznacza, że Opozda nie mogła od nich uciec. W końcu postanowiła, że należy jej się odpoczynek. Wyjechała razem z synkiem w Beskidy. 

We wtorek na jej Instagramie mogliśmy zobaczyć uroczy drewniany domek, z pięknym widokiem na góry, otoczony zielenią. To idealne miejsce dla młodej mamy i dziecka. Mogą wspólnie spacerować i odetchnąć czystym powietrzem. Ale to nie koniec wygód, jakie pokazała Joasia. W salonie jest ogromna wygodna kanapa oraz prywatna strefa spa z jacuzzi i sauną. 

Joanna Opozda na wakacjach

Aktorka zamieściła teraz zdjęcie z Vincentem i jak zwykle, aby dbać o prywatność dziecka, zasłoniła mu twarz sercem. To nie wszystkim przypadło do gustu, a w komentarzach możemy przeczytać m.in.: "Dziecko bez twarzy. Co to za moda?", "Dodawanie zdjęcia dziecka, zasłanianie jego twarzy jest śmieszne i żałosne zarazem", "Tez nie rozumiem tego dziwnego zwyczaju, pokazują człowieka, ale zasłaniają twarz. Co mam tu podziwiać?". 

Sądzicie, że Joanna nie powinna zamieszczać takich zdjęć?

***

Zobacz także:

Karol Strasburger mówi o rozwodzie w "M jak miłość". "Dziecko nie jest moje"

Ujawniono kolejne nazwiska uczestników "Tańca z gwiazdami". Nowa lista gwiazd

Małgorzata Foremniak mierzy się z kryzysem w związku. "Bliska relacja nie jest łatwa"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Antoni Królikowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy