Reklama
Reklama

Ujawniono kolejne nazwiska uczestników "Tańca z gwiazdami". Nowa lista gwiazd

"Taniec z gwiazdami" znów zaskoczy widzów. W 13. edycji tanecznego show nie zabraknie gwiazd z pierwszych stron gazet. Do mediów właśnie trafiły informacje o kolejnych nazwiskach uczestników. Wiemy, kto tej jesieni zawalczy o Kryształową Kulę.

"Taniec z gwiazdami": 13. edycja programu

Przygotowania do 13. edycji "Tańca z gwiazdami" trwają w najlepsze. Nie ulega wątpliwości, że show Polsatu, jak zawsze przyciągnie przed ekrany telewizorów ogromną rzeszę widzów. Z pewnością jednym z najbardziej intrygujących uczestników programu będzie detektyw Krzysztof Rutkowski, który słynie z nieszablonowego stylu bycia. Wszyscy spodziewają się, że jego występ na scenie zaowocuje wieloma niezapomnianymi chwilami.

Mówi się, że za każdy odcinek "Tańca z gwiazdami" najsłynniejszy polski detektyw otrzyma aż 30 tys. złotych. Krzysztof Rutkowski jako człowiek bogaty może sobie jednak pozwolić na podzielenie się zarobkiem z innymi. W wywiadzie zadeklarował, że całą pensję przeznaczy na Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom Po Poległych Funkcjonariuszach Policji

Reklama

Tymczasem ciekawość widzów sięga zenitu i wszyscy pragną dowiedzieć się, kto jeszcze wystąpi w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Dla kogo 13. odsłona programu będzie pechowa, a dla kogo szczęśliwa? Tego dowiemy się już na jesieni. Pewne jest, że walka o Kryształową Kulę będzie zażarta. Oprócz detektywa Rutkowskiego na scenie popis swoich umiejętności da również Michał Mikołajczak, aktor, a prywatnie partner Edyty Zając. To jednak nie koniec rewelacji. Lista uczestników "Tańca z gwiazdami" jest wszakże bardzo długa. 

Ujawniono kolejne nazwiska uczestników "Tańca z gwiazdami"

Z najnowszych doniesień "Super Expressu" wynika, że już za parę miesięcy na scenie "Tańca z gwiazdami" wystąpi Magda Mołek. Dziennikarka i youtuberka to bez wątpienia jedna z największych sław w show. Oprócz niej, w najnowszej edycji zatańczy Łukasz Płoszajski - aktor, który zdobył rozpoznawalność dzięki roli w serialu "Pierwsza miłość".

Na scenie pojawi się także Maja Włoszczowska, była kolarka górska, która w 2018 roku uczestniczyła w show TVN "Agent Gwiazdy". Do udziału w polsatowskim programie dała się nakłonić również jedna z Sióstr ADiHD. Ilona Krawczyńska, która zaczynała jako instagramerka, a następnie prowadziła program "Farma", teraz weźmie udział w tanecznych zmaganiach. 

Udało nam się potwierdzić u źródła, że wszystkie z wymienionych gwiazd wezmą udział w 13. edycji show. Program, podobnie jak dotychczas poprowadzą Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna. W rolach gospodarzy wesprze ich Izabela Janachowska. Z nieoficjalnych informacji wynika, że w jury nadal zasiadać będzie Iwona Pavlović.

Zobacz też:

Agnieszka Radwańska powraca na Wimbledon 2022! Chce powiększyć swój i tak ogromny majątek?

Monika Miller pochwaliła się szczupłą sylwetką w bikini. Odsłoniła naprawdę sporo

Iwona Pavlović wspomina udział Justyny Żyły w „Tańcu z gwiazdami”. Nie miała o niej nic dobrego do powiedzenia?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama