Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Nagranie awantury u Opozdów. Szokujące słowa Marii Opozdy

W weekend pod domem rodzinnym Joanny Opozdy, żony Antoniego Królikowskiego, doszło do dramatycznych wydarzeń. Dariusz Opozda zabarykadował się na posesji i nie chciał wpuścić matki aktorki, która próbowała zabrać swoje rzeczy. W pewnym momencie mężczyzna zaczął strzelać w kierunku drzwi z broni czarnoprochowej. Teraz na jaw wyszły kolejne nagrania.

8 stycznia media obiegły nagrania spod domu rodzinnego Joanny Opozdy w Busku-Zdroju. Okazuje się w rodzinie doszło do konfliktu na tle majątkowym. Dariusz Opozda zabarykadował się na swojej posesji i nie chciał wpuścić do środka matki aktorki, próbującej zabrać swoje rzeczy z domu. 

Na miejscu obecny był także Antoni Królikowski, mąż Joanny Opozdy, który towarzyszył swojej teściowej oraz szwagierce. Okazuje się, że Dariusz Opozda wymienił zamki w drzwiach, dlatego kobiety nie mogły wejść do środka. 

Na miejsce wezwały ślusarza, który miał sforsować zamek. Wtedy Dariusz Opozda zaczął strzelać w kierunku drzwi, za którymi stała m.in. jego córka. Z wstępnych informacji wynika, że miał ze sobą broń czarnoprochową. Zajście zostało nagrane przez świadków i udostępnione w mediach społecznościowych.

Reklama

Szokujące zachowanie Marii Opozdy

Teraz do redakcji "Pudelka" wysłano materiał wideo, na którym zarejestrowano matkę Dariusza Opozdy, Marię. Okazuje się, że kobieta jest sekretarzem partii Prawo i Sprawiedliwość w gminie Busko-Zdrój, co oznacza, że pełni funkcję publiczną. 

Na nagraniu słychać, jak wykrzykuje: "Nic nie miała. Przyszła. U mnie mieszkała. Mieszkała u mnie". Jak podaje "Pudelek", prawdopodobnie mówi o mamie Joanny Opozdy, Małgorzacie.

Później widać, jak zdenerwowana Maria Opozda podchodzi do osoby trzymającej telefon i wytrąca jej go, krzycząc przy tym: "Draniu ty jeden!". Na następnym ujęciu zarejestrowano, jak uderzyła Antka Królikowskiego.

Sytuacja dzieje się na zewnątrz posesji, prawdopodobnie tuż po tym, jak Dariusz Opozda strzelał do swojej rodziny. Jedna z osób znajdujących się na miejscu zdarzenia mówi: "Rozumiecie to? On strzelił!". Na te słowa, w szokujący sposób, zareagowała Maria Opozda.

Policja nadal prowadzi czynności wyjaśniające. Zabezpieczono nagrania z monitoringu i przeprowadzono rozmowy ze świadkami. Na chwilę obecną nikt nie został aresztowany.

***

Zobacz także:

Ewa Krawczyk bez połowy renty. To przez juniora

Dorota Zawadzka wystąpiła w "Wiadomościach" TVP!? Nikt jej nie uprzedził?

44-letnia miliarderka zachwyca na rurze! Chwali się doskonałą sylwetką!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »