Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Antek Królikowski o zdradzie Opozdy! Niebawem opowie nam więcej

Antek Królikowski mierzy się aktualnie z hejtem w sieci. Wszystko jest spowodowane plotkami, jakoby zdradził żonę, Joannę Opozdę, gdy ta była w ciąży. Podobno jego kochanką jest prawniczka Iza, sąsiadka. Aktor nie komentuje tych doniesień i unika tematu, jak ognia... Jednak w rozmowie z nami napomknął, że wkrótce dowiemy się więcej. Wyglądał na pewnego siebie i swoich racji. Czyżby szykował jakąś "niespodziankę"?

Antek Królikowski i Joanna Opozda są jednym z najgorętszych tematów ostatniego miesiąca. Nikt nie spodziewał się, że ich małżeństwo potrwa zaledwie kilka miesięcy. Podobno aktor miał zdradzić żonę z prawniczką Izabelą. Co więcej, z informacji Pudelka wynika, że romans przekształcił się w poważną relację, a para zamieszkała razem. Kochanka Królikowskiego ukryła się przed mediami. Boi się, że skandal, którego jest częścią, może zaszkodzić w jej karierze. 

Reklama

Zobacz także: Opozda z chorym synem na oddziale patologii noworodka. Królikowski ma "ciekawsze" zajęcie

Antoni Królikowski wyjawi prawdę o zdradzie?

Wszyscy zastanawiają się, kiedy Antek Królikowski zabierze głos i skomentuje to, co piszą o nim tabloidy. Jednak aktor konsekwentnie milczy lub wymijająco odpowiada. Raz nawet mocno zdenerwował się pytaniami jednego z dziennikarzy i go zwyzywał. Widać, że buzuje w nim wiele emocji... 

W rozmowie z nami mówił, że nie przejmuje się hejtem i nie czyta komentarzy, bo ma inne ciekawsze zajęcia. Nie chce się tym zadręczać i woli skupić się na ważniejszych rzeczach.

Królikowski mówił, że paparazzi nieustannie go śledzą i czuje się, jak w "Truman Show". Jednak nie jest w stanie nic z tym zrobić, ponieważ polskie prawo nie przewiduje w takich sytuacjach żadnych rozwiązań. Fotoreporterów nazwał sępami, którzy wykonują nikczemny zawód.

Aktor wyznał naszemu reporterowi, że jeśli chodzi o oskarżenia, które pojawiają się ostatnio w mediach, to skomentuje je, gdy nadejdzie pora. 

Postanowiliśmy sprawdzić, kiedy nastąpi "wyznanie prawdy" i mamy pewien trop...

***

Zobacz także:

Allan Krupa kończy 18 lat. Takiego prezentu od znanej matki się nie spodziewał

Marcin Hakiel tym gestem definitywnie odciął się od Cichopek. Wyjawił coś jeszcze

Córka Adama Małysza wróciła do Polski i przekazała smutne wieści, że to koniec

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Joanna Opozda

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy