Reklama
Reklama

Marcin Hakiel tym gestem definitywnie odciął się od Cichopek. Wyjawił coś jeszcze...

Marcin Hakiel (38 l.) po rozstaniu z Katarzyną Cichopek (39 l.) stał się niezwykle aktywny na Instagramie. Tancerz pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami i chętnie odpowiada na zadawane przez nich pytania. Tym razem zdecydował się zwierzyć z czegoś bardzo prywatnego...

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek dwa tygodnie temu "zrzucili ogromną bombę" na swoich fanów, po tym, jak poinformowali, że się rozstają. Para po 17 wspólnych latach, w tym 14 latach małżeństwa postanowiła zakończyć swój związek.

O swojej decyzji poinformowali na Instagramie, wydając dość enigmatyczne oświadczenie. Para nie podała tak naprawdę powodów swojej decyzji i zapowiedziała, że to ostatni raz, kiedy odnoszą się do całej sprawy.

Reklama

Mimo że Katarzyna Cichopek faktycznie ograniczyła swoją aktywność w mediach, to można mieć wrażenie, że Hakiel aż rozkwita w sieci. Tancerz chyba nigdy nie był tak zaangażowany w prowadzenie swoich mediów społecznościowych.

Dodatkowo Hakiel zmienił również swój wizerunek - zafarbował włosy na platynowy blond i ostro wziął się do ćwiczeń, czym chwali się w sieci. Na jego instastory można obserwować, jak wylewa siódme poty na siłowni.

Jakiś czas temu już wkrótce były mąż Cichopek postanowił zresetować się w górach. Jego wzmożona aktywność i publikacja smutnych zdjęć zaczęła niepokoić internautów. Niektórzy zaczęli zastanawiać się nawet, czy "publiczne pranie brudów" nie jest elementem jakiejś ustawki.

Hakiel chodzi na terapię

Hakiel w wolnych chwilach organizuje na swoim Instagramie sesje "Q&A". W jednej z nich przyznał, że z jego szyi zniknęła już obrączka, którą nosił jeszcze tuż po rozstaniu. Nie zabrakło również intymnych zwierzeń.

Pod najnowszą fotką poinformował swoich obserwatorów, że chodzi na terapię. Celebryta przyznał również, że "poleca przegadywanie swoich problemów z profesjonalistami". Nie da się ukryć, że ostatnie wydarzenia dały mu chyba w kość...

Wielu internautów martwiło się kondycją Hakiela. Fani dopytywali, czy były ukochany Cichopek mierzy się z depresją. Tancerz stanowczo jednak zaprzeczył i przyznał, że największe szczęście dają mu obecnie dzieci.

Małżeństwo Hakiela i Cichopek

Para poznała się w 2006 roku na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Płomienne uczucie zaprowadziło ich nie tylko do zwycięstwa, ale i... przed ołtarz! W 2008 roku powiedzieli sobie "tak" w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem.

Rok po ślubie ich rodzina się powiększyła. Na świat przyszedł syn Adam, a w 2013 roku urodziła się ich córka Helena.

Zobacz też:

Hakiel opublikował emocjonalny wpis. „Widać, że ktoś pana skrzywdził”

Marcin Hakiel dodał wymowne zdjęcie. Fani: "To zupełnie inny człowiek"

Pomagamy Ukrainie. Ty też 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy