Reklama

Reklama

Reklama

Hakiel opublikował emocjonalny wpis. „Widać, że ktoś pana skrzywdził”

Marcin Hakiel (38 l.) opublikował w sieci kolejny, tajemniczy wpis. Na zdjęciu wygląda przerażająco smutno. Obserwatorzy są zaskoczeni jego wzmożoną aktywnością na Instagramie i wręcz... zarzucają parze medialną ustawkę! "Wy chyba na tym rozwodzie to chcecie kasę zarobić" - padło oskarżenie.

Marcin Hakiel opublikował emocjonalny wpis

Marcin Hakiel mocno przeżywa rozstanie z Katarzyną Cichopek, co odreagowuje na siłowni. Para podjęła decyzję o rozwodzie po 17 wspólnych latach

Od tamtej pory Hakiel zupełnie zmienił swój wizerunek - fryzurę, uzębienie, a nawet styl ubierania się. Znajomi podejrzewali, że być może zmienia się dla kogoś... 

Podejrzane wydają się również jego liczne posty w sieci. Choreograf snuje na Instagramie tajemnicze przemyślenia, organizuje sesje Q&A, odpowiadając nawet na najdziwniejsze pytania, a ostatnio podzielił się z fanami bardzo emocjonalnym wpisem.

Reklama

Wszyscy zaczęli podejrzewać, że metafora nawiązuje do rozwodu z Kasią. Najwyraźniej dotarło do niego, że zachował się zbyt impulsywnie, gdyż wpis błyskawicznie usunął... 

Zamiast niego pojawiła się nowa wersja.

Dodał też zdjęcie szczytów górskich w słońcu, które podpisał: "Po burzy zawsze wychodzi słońce...".

Czarno-białe selfie tancerza ze smutnym spojrzeniem jest naprawdę przygnębiające. Obserwatorzy słusznie zauważyli, że wygląda "niezdrowo". Dostrzegli też smutek w oczach gwiazdora.

Pocieszali go, że rozwód to jeszcze nie koniec świata.

"Widać, że ktoś pana skrzywdził" - napisała jedna z internautek, zbierając 30 polubień.

Rozwód Hakiela i Cichopek to medialna ustawka?

Przytłaczająca ilość publikacji Hakiela zaczęła już powoli złościć obserwatorów. Uznali, że "publiczne pranie brudów" medialnej pary to skandal.

Wcześniej Marcin publikował na Instagramie stosunkowo niewiele, a teraz dodaje posty dosłownie codziennie. Na dodatek zaczął irytować jego "udawany smutek".

Co więcej, część z nich zaczęła zarzucać parze... medialną ustawkę! Czyżby chcieli wzbogacić się na własnym nieszczęściu?

Zgodziło się z nią już 76 osób. Też macie podobne wrażenie?

Zobacz też:

Opozda przerwała milczenie: Jestem wykończona ostatnimi miesiącami

Wróżka Aida z nowym przesłaniem: Prawda, której nie chcesz usłyszeć

Pomagamy Ukrainie. Ty też możesz

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy