Reklama

Reklama

Reklama

Marcin Prokop zrobił wywiad z żoną. Na wizji zdradziła jego "sekret"

Marcin Prokop (44 l.) przeprowadził wywiad ze swoją żoną. Maria Prażuch-Prokop była gościem jego autorskiego programu w serwisie YouTube. Małżonkowie rozmawiali o życiowym powołaniu kobiety, jakim jest joga, gdy niespodziewanie dyskusja zboczyła na kwestie osobiste. Para zdradziła co nieco na temat swojego życia domowego.

Marcin Prokop został youtuberem

Marcin Prokop i Maria Prażuch-Prokop od lat bardzo dbają o swoją prywatność. Para niezwykle rzadko bywa razem na salonach. Od blasku fleszy, zdecydowanie woli ciepło domowego ogniska. Choć są małżeństwem od 11 lat, jak dotąd nie zdarzyło się im udzielić wspólnego wywiadu. W końcu znalazła się ku temu znakomita okazja.

Od kilku dni Marcin Prokop bardzo aktywnie działa na YouTube. Prezenter telewizyjny wraz z przedsiębiorcą, Rafałem Hanem rozpoczął serię zatytułowaną "Prokop&Han". Mężczyźni doskonale odnaleźli się w roli youtuberów i wszystko wskazuje na to, że zamierzają kontynuować swoje przedsięwzięcie. Do jednego z odcinków Marcin Prokop postanowił zaprosić swoją żonę. Ich rozmowa dotyczyła w szczególności jogi, czyli największej pasji Marii Prażuch-Prokop.

Reklama

Maria Prażuch-Prokop w materiale zrealizowanym przez męża i jego kolegę opowiedziała o problemach, jakie obecnie spotykają ludzi. Zwróciła uwagę na to, jak fatalny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie ma tzw. "przebodźcowanie".

Marcin Prokop zrobił wywiad z żoną

Marcin Prokop rozmawiał ze swoją żoną przede wszystkim na temat jogi. W pewnym momencie Maria Prażuch-Prokop wspomniała o zaburzeniach lękowych.

Niespodziewanie Maria Prażuch-Prokop pozwoliła sobie na aluzję w stosunku do swojego męża. Kobieta określiła, w jakim "stanie" jest obecnie Marcin Prokop. Zdradziła jego "sekret". 

Rozmówczyni Marcina Prokopa wyjaśniła szczegółowo, czym jest wspomniane przez nią "przelanie". W jej wypowiedzi można było zauważyć elementy, o których w przeszłości wspominała Edyta Górniak. Obie panie są bowiem zwolenniczkami medytacji i związanego z nią rozwoju duchowego. 

Zobacz też:

Edyta Górniak analizuje związki przez pryzmat ezoteryki. Gwiazda brnie w New Age?

Natasza Urbańska pręży się w tańcu erotycznym? Zdjęcia w bikini były zaledwie zapowiedzią

Robert Lewandowski znów ma powody do zmartwień? W klubie wybuchł skandal

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Prokop

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy