Reklama

Reklama

Reklama

Edyta Górniak analizuje związki przez pryzmat ezoteryki. Gwiazda brnie w New Age?

Edyta Górniak (49 l.) znów podzieliła się z internautami swoimi przemyśleniami na temat życia i spraw duchowych. Piosenkarka udostępniła w mediach społecznościowych krótki filmik, w którym poruszyła bardzo ważne dla niej kwestie. Wyraźnie widać, że gwiazda zatraca się w filozofii New Age.

Edyta Górniak oddala się od swojego zawodu?

Ostatnie wystąpienie Edyty Górniak podczas największego w Polsce zlotu sympatyków nurtu New Age wywołało burzliwy odzew. Podczas imprezy Harmonia Kosmosu w Torzymiu piosenkarka wystąpiła przed tysiącami ludzi, aby opowiedzieć im o swoim niekonwencjonalnym spojrzeniu na świat. W jej przemówieniu padło wiele zaskakujących słów. Gwiazda, która nie od dziś pasjonuje się szeroko rozumianym rozwojem duchowym mówiła m.in. o biorobotach, reptilianach czy hybrydach. Edyta Górniak sprawiała wrażenie, jakby w jej przypadku śpiewanie zeszło na drugi plan. Do Torzymia przyjechała bez muzyków, a po długim wystąpieniu zaśpiewała a cappella wyłącznie krótki fragment piosenki.

Reklama

Teraz wszystko wskazuje na to, że Edyta Górniak rzeczywiście nieco oddala się od swojego zawodu i zdecydowanie woli skupiać się na kwestiach duchowych. New Age pochłonął ją do tego stopnia, że na jej instagramowym profilu coraz rzadziej można znaleźć treści związane ze śpiewaniem. Wczoraj okazało się, że wokalistka będzie miała jeszcze więcej czasu na poszerzanie świadomości, bowiem Edyta Górniak zrezygnowała z roli jurorki w nadchodzącej edycji programu "The Voice of Poland". Powodem jej decyzji był wciąż niezażegnany konflikt z Justyną Steczkowską, który wybuchł po koncercie "Solidarni z Ukrainą".

Teraz Edyta Górniak podzieliła się z internautami obszernym wpisem, w którym być może chciała się odnieść do ostatnich afer.

Edyta Górniak analizuje związki przez pryzmat ezoteryki

W dalszej części wpisu Edyta Górniak wyjaśniła swoim fanom, czym jest związek toksyczny z ezoterycznego punktu widzenia. W swoim wpisie szczegółowo przedstawiła internautom, na czym polegają działania osób, które wciągają partnerów w tego typu relacje. Czy przemyślenia gwiazdy miały charakter czysto teoretyczny, a może miała na myśli doświadczenia ze swojego życia?

Do wpisu Edyta Górniak dołączyła króciutki filmik o charakterze motywacyjnym, którym najprawdopodobniej chciała dodać otuchy swoim fanom. W nagraniu zaapelowała do wszystkich, aby robili to, co sprawia im radość najczęściej, jak to możliwe.

Pod postem błyskawicznie zaroiło się od komentarzy. 

Edyta Górniak chętnie włączyła się w dyskusję z fanami. 

Zobacz też:

Robert Lewandowski znów ma powody do zmartwień? W klubie wybuchł skandal

Natasza Urbańska pręży się w tańcu erotycznym? Zdjęcia w bikini były zaledwie zapowiedzią

Nie żyje znany youtuber. Miał tylko 23 lata

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | Justyna Steczkowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy