Reklama

Reklama

Reklama

Marcin Prokop o dramatycznych chwilach w Albanii. "Nagle zmartwychwstałem"

Marcin Prokop (45 l.) podzielił się historią ze swojej wyprawy na Bałkany, gdzie doszło do dramatycznej sytuacji. Jego bliscy byli zdruzgotani i myśleli, że już więcej go nie zobaczą.

Marcin Prokop jest zapalonym motocyklistą

Marcin Prokop jest związany ze stacją TVN już od 15 lat. Prowadzi razem z Dorotą Wellman poranny program "Dzień dobry TVN". Widzowie mogą go również kojarzyć z kolejnych edycji "Mam talent", gdzie zza kulis komentuje występy uczestników. 

Prywatnie, od sierpnia 2011 jest żonaty z Marią Prażuch-Prokop. Para doczekała się córki, Zofii (16 l.). Poza telewizją dziennikarz ma hobby! Okazuje się, że jest zapalonym motocyklistą. Na swoim kanale w serwisie YouTube, opowiedział o ostatniej wyprawie na Bałkany z młodszym bratem, Sebastianem. 

Reklama

Marcin Prokop publikuje reportaże o wyprawie

Bracia postanowili przemierzyć na motocyklach Albanię, Chorwację, Czarnogórę oraz Bośnię i Hercegowinę. Chcieli, żeby wspomnienia o tej podróży zostały z nimi na dłużej, dlatego zdecydowali się zrobić serię reportaży. Właśnie pojawił się pierwszy odcinek! 

Możemy się z niego dowiedzieć, że nie wszystko ułożyło się po ich myśli. Rodzina prezentera TVN przeżyła dramatyczne chwile, gdy dowiedziała się o wypadku w Albanii. Byli w szoku i myśleli, że już więcej nie zobaczą braci. 

Rodzina Prokopa myślała, że zginął w wypadku

"Zdarzyła się historia, która jest bardzo smutna i dramatyczna. Dwójka motocyklistów z Polski o tych samych nazwiskach, nie podano konkretnych szczegółów, zginęła w Albanii dokładnie w momencie, w którym myśmy tam byli" - opowiada Prokop.

Okazała się, że informacja ta dotarła do Polski i poszła pogłoska, że to bracia Prokop. Ani bliscy, ani współpracownicy nie mogli tego zweryfikować, bo Marcin Prokop nie miał zasięgu i nie odbierał. Gdy w końcu uruchomił telefon miał kilkadziesiąt nieodebranych połączeń... "Kiedy w końcu odebrałem telefon, to była duża ulga po drugiej stronie, nagle zmartwychwstałem, ale bardzo żal tej dwójki" - podsumował.

***

Zobacz także:

Kora też przeszła piekło u zakonnic z Jordanowa. Paulina Młynarska przypomina! "Znęcały się psychicznie..."

Kasia Cichopek objęła Macieja Kurzajewskiego. Nie odwzajemnił jej gestu

Britney Spears kupiła nowy dom. Zamieszka tuż obok byłego męża

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Prokop

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy