Reklama

Reklama

Reklama

Antoni Królikowski oszczędza na randce. Zbiera pieniądze na proces rozwodowy?

Antoni Królikowski (33 l.) nie jest już w stanie ukrywać swojej nowej miłości. Paparazzi po raz kolejny przyłapali aktora w towarzystwie ukochanej. Gwiazdor wyraźnie skąpi pieniędzy na spotkania z Izabelą. Ich ostatnia randka była bardzo skromna.

Antoni Królikowski: nowa dziewczyna

Antoni Królikowski od momentu głośnego rozstania z Joanną Opozdą wiele razy skupiał na sobie uwagę mediów. Jego skłonność do wywoływania skandali spowodowała, że bardzo stracił w oczach swoich fanów. Wstrząsające zachowanie w stosunku do reportera jednego z serwisów plotkarskich oraz skandaliczny pomysł organizacji walki sobowtórów Władimira Putina i Wołodymyra Zełenskiego wywołały niesmak, którego niełatwo jest się pozbyć. W końcu aktor zdecydował usunąć się w cień, aby w ten sposób nieco wyciszyć medialną burzę. Niestety fani są bardzo pamiętliwi i z pewnością nie przestaną dopytywać o okoliczności rozstania z Joanną Opozdą.  

Reklama

Wszystko wskazuje na to, że Antoni Królikowski już ułożył sobie życie z nową kobietą. Jego dziewczyna, która jak twierdzą anonimowi informatorzy, jest sąsiadką Joanny Opozdy zajmuje teraz w życiu aktora kluczowe miejsce. Para coraz częściej jest widywana w miejscach publicznych. Tym razem fotoreporterzy Super Expressu przyłapali gwiazdora podczas romantycznej randki w towarzystwie uroczej Izabeli. Uwagę paparazzi przykuł fakt, że celebryta oszczędza na spotkaniach ze swoją dziewczyną. Jaki jest tego powód?

Antoni Królikowski oszczędza na randce

Od kilku tygodni Antoni Królikowski usiłuje odciąć się od świata show biznesu. Gwiazdor zmienił nawet ustawienia swojego konta na Instagramie na prywatne. Mimo to, aktor nie może w pełni odpocząć od blasku fleszy. Paparazzi śledzą każdy jego krok w nadziei na zdobycie interesujących materiałów. Tym razem fotoreporterom Super Expressu udało się przyłapać aktora podczas romantycznego spotkania z nową dziewczyną. 

Niestety czasy, w których kobiety mogły liczyć na eleganckie randki w restauracjach czy kinach należą już do przeszłości. Współcześni mężczyźni stawiają na tanie i nieskomplikowane rozwiązania. Podobnie uczynił Antek. Wraz z Izą wybrał się do baru pod chmurką. Przy okazji spotkał się także z jednym z kolegów. W trójkę poszli na lody.

Być może Antoni Królikowski próbuje zaoszczędzić nieco pieniędzy, które mogą okazać się niezbędne, gdy sąd zajmie się jego sprawą rozwodową. Alimenty oraz podział majątku mogą być dla niego bardzo dotkliwe. 

Zobacz też:

Kamil Żyła miał obsesję na punkcie żony. Przed zabójstwem dziennikarza Pawła K. śledził ją

Krystian Ochman głównym kandydatem do zwycięstwa. Wyniki głosowania są jednoznaczne

Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o swojej terapii. Teraz pragnie pomóc innym

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Joanna Opozda

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy