Reklama
Reklama

Tabloid przyłapał Królikowskiego z kochanką w samochodzie! "Całowali się na każdym czerwonym świetle"

Antek Królikowski już nie ukrywa swojego związku z Izabelą! Ostatnio został z nią przyłapany w samochodzie. Świadek mówi, że para nie była się w stanie od siebie odkleić. "Całowali się namiętnie za każdym razem, kiedy samochód zatrzymywał się na czerwonym świetle" - czytamy.

Antoni Królikowski w ostatnich miesiącach nie miał łatwego życia. Poważny kryzys wizerunkowy, który ściągnął na siebie zdradą ciężarnej żony i ucieczką do kochanki tuż przed narodzinami pierworodnego syna zdecydowanie negatywnie wpłynęły na jego popularność.

Do tego na światło dziennie wyszły problemy zdrowotne, z którymi od dawna boryka się aktor. Niedawno wyszło na jaw, że Antoni Królikowski cierpi na stwardnienie rozsiane. Okrutna choroba na zawsze naznaczyła jego życie.

Reklama

Jak dotąd aktor ukrywał swój związek z nową kobietą, a sama Izabela bardzo dba o to, aby media nie poznały jej tożsamości. Jej ujawnienie mogłoby mieć również wpływ na przebieg procesu sądowego na nadchodzącej rozprawie rozwodowej Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy.

Jednak coraz częściej Królikowski pokazuje się na mieście ze swoją nową ukochaną. Widać, że nie mogą się od siebie oderwać. Ostatnio, jak donosi "Super Express", aktor wraz ze swoją nową partnerką wybrali się na wspólną przejażdżkę po Warszawie, podczas której nie mogli oderwać od siebie ani ust, ani rąk. Para czule się obejmowała i obsypywała pocałunkami, nawet podczas jazdy samochodem.

Na łamach "Super Expressu" świadek amorów Antka i Izabeli opowiedział, jak wyglądało to z jego perspektywy:

Zobacz też:

Cichopek i Hakiel nie mogą na siebie patrzeć? Unikają się jak ognia!

Priyanka Chopra i Nick Jonas od dwóch miesięcy ukrywają córkę! Dali jej przedziwne imię

Maffashion powiększyła piersi? Wspomniała o tym na Instagramie!

"Tęsknota silniejsza niż strach". 14-osobowa rodzina ewakuowana z Ukrainy, wraca do Buczy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy