Reklama
Reklama

Priyanka Chopra i Nick Jonas od dwóch miesięcy ukrywają córkę! Dali jej przedziwne imię

Priyanka Chopra i Nick Jonas zostali rodzicami. Aktorka znana z filmu „Baywatch. Słoneczny patrol” informowała w styczniu na Instagramie, że na świat, dzięki surogatce, przyszło ich dziecko. Para nie podzieliła się jednak imieniem, jakie nadali swojej córce. Portal TMZ dotarł do aktu urodzenia niemowlęcia i wszystko upublicznił.

Portal TMZ dotarł do aktu urodzenia córki Priyanki Chopry i Nick'a Jonasa. Dziewczynka przyszła na świat 15 stycznia w San Diego. Rodzice skrzętnie ukrywają wszystkie informacje związane z ich pociechą, dlatego media nie dają im spokoju.

Priyanka Chopra i Nick Jonas zostali rodzicami

Priyanka i Nick pobrali się w 2018 roku. Od początku twierdzili, że chcą mieć dużą rodzinę. Ich córka przyszła na świat dzięki surogatce, z czym para się nie kryła. Po narodzinach Malti, jej mama napisała: "Z radością informujemy, że powitaliśmy na świcie dziecko dzięki surogatce. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym wyjątkowym czasie, ponieważ chcemy się skupić na naszej rodzinie." Dziewczynka otrzymała wyjątkowe imię, które oznacza maleńki kwiatek lub blask księżyca.

Reklama

Osoba z otoczenia gwiazdorów przyznała, że wszyscy są bardzo podekscytowani narodzinami maleństwa. Wyznała również, że para planuje mieć więcej dzieci. Już wcześniej hollywoodzka gwiazda mówiła w wywiadach, że w ciągu najbliższych dziesięciu lat, planuje założyć rodzinę i mieć kilkoro pociech. 

***

Zobacz także:

Ryszard Rynkowski chciał, by żona prowadziła dom. Postawiła się, dziś prowadzi dochodowy biznes

Agnieszka Chylińska wyjeżdża z Polski. Z mężem długo na to czekali

Ile kosztuje Netflix na miesiąc i jak go wykupić? Cena abonamentu w 2022 roku

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Nick Jonas | Priyanka Chopra
Reklama
Reklama
Reklama