Reklama
Reklama

Ryszard Rynkowski chciał, by żona prowadziła dom. Postawiła się, dziś prowadzi dochodowy biznes

Ryszard Rynkowski (70 l.) liczył, że jego Edyta będzie "żoną przy mężu" dbającą o ciepło domowego ogniska. Ona jednak miała większe ambicje. Małżonka wokalisty postawiła na siebie i dziś prowadzi świetnie prosperujący biznes.

Kiedy kilka lat temu media obiegła informacja, że Ryszard Rynkowski (posłuchaj!) w środku nocy biega po Brodnicy z bronią w ręku i grozi, że odbierze sobie życie, wielu nie mogło w to uwierzyć. Artysta został zatrzymany przez policję, trafił do izby wytrzeźwień, a następnie na badania do szpitala psychiatrycznego w Świeciu. Powodem jego zachowania miały być problemy rodzinne. "Miał słabszy dzień" - wyjaśniał jego menedżer.

Reklama

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Artysta wycofał się z życia publicznego i z czasem wrócił do równowagi. Spora w tym zasługa jego żony, która wykazała się dojrzałością i była dużym wsparciem w tamtym czasie. Zawsze dobrze zorganizowana, z głową na karku, choć początkowo nieco onieśmielona show-biznesem, z którym mąż związany jest od lat.

W tym roku para będzie świętować 16. rocznicę ślubu. W Brodnicy, gdzie mieszkają, żona Rynkowskiego cieszy się ogromnym szacunkiem mieszkańców.

Żona Rynkowskiego postawiła na własny biznes. Czym się zajmuje?

Małżonka Ryszarda Rynkowskiego nie miała lekko. Wokalista chciał, by zajęła się domem i nie pracowała zawodowo. Liczył, że po powrocie do domu będzie na niego czekała i doglądała ogniska. Ona miała jednak większe ambicje.

Dziś prowadzi firmę, która oferuje usługi najmu i zarządzania nieruchomościami. Jak mówi jej współpracownik, "jest zdecydowana i profesjonalna w działaniu, do tego ma ogromną klasę".

Wokalista docenia przedsiębiorczość żony. Imponuje mu, że żona jest niezależna i nie liczy tylko na jego hojność, jak wiele małżonek kolegów po fachu.

Sam Rynkowski również działa w biznesie. Po 60. zainwestował w spółkę, która zajmuje się rehabilitacją i dystrybucją sprzętu medycznego. W ofercie placówki jest np. terapia falami uderzeniowymi, masaż, krioterapia, ćwiczenia w kombinezonie Therasuit, a nawet laserowa depilacja. Wokalista posiada 40 proc. udziałów i formalnie jest wiceprezesem firmy.

Zobacz też:

Rynkowski wystąpił na Jasnej Górze. Apelował o wsparcie finansowe

Chylińska długo z mężem na to czekali. "Dzieci nie są już malutkie. Decyzja podjęta"

Tajemnicza choroba Cichopek. Musiała przejść operację

Przeciwdziałanie zmianie klimatu. Jak ochronić świat?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ryszard Rynkowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy