Reklama

Reklama

Reklama

Sebastian Fabijański wydał oświadczenie ws. Rafalali. Przeprosił najbliższych. "Jestem szantażowany"

Sebastian Fabijański kilka miesięcy temu rozpętał w sieci burze, po tym jak wyszło na jaw, że spotkał się Rafalalą, skandalistką, znaną z nagrywania mężczyzn podczas wieczornych "schadzek". Wybryk został wówczas zamieciony pod dywan i nazwany "projektem artystycznym", a część fanów aktora była pewna, że to promocja najnowszego filmu z udziałem Sebastiana. Dziś Fabijański postanowił wydać oficjalne oświadczenie na temat feralnego wieczoru z Rafalalą...

Sebastian Fabijański wydał oświadczenie ws. Rafalali. Przeprosił najbliższych. "Jestem szantażowany"

Sebastian Fabijański to aktor, który w marcu zaskoczył internatów, gdy okazało się że udał się na tajemnicze spotkanie z Rafalalą. Przypomnijmy, że aktor miał udać się na przejażdżek swoim BMW oraz zjeść kolację w towarzystwie słynnej transwestytki. Warto wspomnieć, że rzeczona skandalistka nie ma najlepszej reputacji w sieci, bowiem niejednokrotnie dzieliła się na swoim Instagramie zdjęciami z wieczornych spotkań z mężczyznami, którzy nie mieli pojęcia że są fotografowani.

Reklama

Aferę, która wybuchła w sieci, Sebastian starał się ugasić tłumaczeniem, że jego spotkanie z Rafalalą to element promocji filmu Doroty Masłowskiej pod tytułem "Inni ludzie" i że to część "projektu artystycznego", o którym do tej pory jeszcze nikt nie słyszał. Dziś Sebastian Fabijański postanowił choć częściowo wytłumaczyć kontrowersyjne spotkanie i zastrzegł, że jeśli ktoś znalazł się w podobnej sytuacji, może się do niego odezwać.

 

Sebastian pozwolił sobie również na przeprosiny. Aktor niezmiennie bronił reputacji partnerki i matki swojego dziecka Bastiana. Ponieważ od dawna spekulowano na temat kryzysu w związku Sebastiana i Maffashion, oświadczenie aktora tym bardziej zaskakuje.

Jesteście zaskoczeni?

Zobacz też:

Sebastian Fabijański i Maffashion mają problemy w związku? "Jestem wdzięczny Julce za to, co zrobiła"

Halejcio chwali się tarasem. A co jak spadnie deszcz?

Wróżka Anna Kempisty skomentowała sprzedaż sukien ślubnych Opozdy. Ciąży nad nimi fatum?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sebastian Fabijański | Rafalala | Maffashion

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy