Reklama
Reklama

Klaudia Halejcio chwali się tarasem. A jak spadnie deszcz?

Klaudia Halejcio (31 l.) na tarasie ustawiła rozległy narożnik, wyłożony miękkimi poduszkami, a wokół poustawiała dekoracyjne lampiony. Internauci zastanawiają się w komentarzach, co zrobi, jak spadnie deszcz…

Klaudia Halejcio dała się poznać jako osoba, która potrafi zaszaleć z dekoracją wnętrz. Jak się okazuje, zewnętrza to też dotyczy… Doświadczenia nabierała urządzając przeszło 3 lata temu swoje pierwsze własne mieszkanie. Zajmowała je tylko ze swoją maleńką suczką Chloe, która wprost ginęła w gąszczu dekoracyjnych poduszek i licznych koców, narzut i pledów. W międzyczasie Klaudia zdążyła się porozstawać ze wszystkimi dotychczasowymi partnerami i może w sumie lepiej się stało, bo ciężko byłoby sobie wyobrazić, by jakikolwiek mężczyzna mógł odnaleźć się w przeładowanym bibelotami gniazdku Halejcio. 

Reklama

Celebrytla lubi traktować swoje mieszkania jak katalog wystroju wnętrz. Z pewnością nie można jej zarzucić, że oszczędza na poduszkach i lampionach. To, że jeszcze nie zagraciła obecnego mieszkania, wynika głównie z tego, że ma ono metraż, który wykracza poza możliwości Klaudii. 

Klaudia Halejcio chwali się tarasem

W ubiegłym roku Halejcio ze swoim nowym partnerem, ojcem jej córeczki Nel, sprzedali swoje dotychczasowe mieszkania i kupili wspólnie ogromną willę za 9 milionów złotych. Inwestycję sfinansowali w dużej mierze z kredytu i był to, jak się z czasem okazało, najgorszy moment na podejmowanie takich zobowiązań. Od tamtej pory oprocentowanie rośnie lawinowo, do tego stopnia, że kredytobiorcy skarżą się, że ich raty w ciągu minionego roku wzrosły dwukrotnie. Klaudia też na to narzeka. Jak ujawniła w rozmowie z Pomponikiem:

To zapewne drugi powód, dla którego jeszcze nie udało jej się zagracić mieszkania. Ale to nie znaczy, że nie próbuje… Ostatnio, mimo zobowiązań kredytowych, zainwestowała w taras. Rozłożyła na nim biały dywan, który z pewnością okaże się bardzo praktyczny w użytkowaniu, na nim ogromny narożnik, przytłoczony poduszkami, stolik i ozdobne lampiony. Internauci zastanawiają się, jak szybko to wszystko nasiąknie, gdy zacznie padać. 

Wyszło stylowo?

Zobacz też:

Żona Seweryna z "Rolnika" zabiera głos po ślubie. Mówi, jak było naprawdę

Doda prezentuje wyćwiczoną sylwetkę. Mówi o życiu osobistym

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia Halejcio
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy