Reklama
Reklama

"Rolnik szuka żony": Seweryn i Magdalena powiedzieli sobie "tak". "Nie mogłam mu odmówić"

Seweryn Nowak z programu "Rolnik szuka żony" nareszcie odnalazł szczęście po wielu perturbacjach z Marleną, które działy się w trakcie show. Mężczyzna poślubił swoją sąsiadkę, architektkę krajobrazu, Magdalenę Mos. O szczegółach ceremonii i przyjęcia weselnego obydwoje opowiedzieli w najnowszym wywiadzie.

"Rolnik szuka żony": Seweryn Nowak przeszedł do historii

Seweryn Nowak odetchnął z ulgą po tym, jak zakończył swoją przygodę z programem "Rolnik szuka żony". W trakcie jego finałowej randki z Marleną doszło do nieoczekiwanego starcia po tym, jak mężczyzna przyznał, że nie chce z nią być, bo uważa, że do siebie nie pasują. Kobieta natomiast nie mogła wyjść z szoku, ponieważ sądziła, że wszystko mają ustalone. Mężczyzna miał jej wcześniej obiecywać, że co by się nie działo, będzie właśnie z nią.

Reklama

Na planie atmosfera została podgrzana do czerwoności, gdy niedoszli kochankowie zaczęli obrzucać się wyzwiskami i oskarżeniami. Awantura przeszła do historii show.

Seweryn na szczęście ma już te chwile za sobą i z uśmiechem patrzy w przyszłość, ponieważ odnalazł miłość swojego życia.

Znajomość Seweryna Nowaka i Magdaleny Moś, która była jego sąsiadką, rozpoczęła się od niewinnego zaproszenia na kawę, któremu kobieta nie mogła się oprzeć.

Seweryn z "Rolnik szuka żony" wziął ślub!

Zakochani nie zwlekali z poważnymi decyzjami. Seweryn wziął sprawy w swoje ręce i oświadczył się Madzi w ubiegłym roku podczas świąt wielkanocnych. Para odłożyła jednak ślub z powodu pandemii COVID-19. Niemniej jednak w końcu nadszedł długo wyczekiwany dzień. Jak go wspominają?

Chociaż Madzia i Seweryn stawiają na szczerość, kobieta nie pokazała przyszłemu mężowi sukni ślubnej przed oficjalną uroczystością.

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego!

Zobacz też:

Zapracowana Rozenek-Majdan walczy z ogromnymi kartonami przy przeprowadzce! Tak wygląda nowa willa Majdanów

Milionerka Przetakiewicz bez "grama makijażu" i z modnym psem pod pachą mknie do bentleya za 1,7 miliona złotych!

Urszula Radwańska pochwaliła się wysportowaną sylwetką. Zapozowała w bikini

Nocny atak na Odessę. Rakiety uderzyły w dwa budynki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Seweryn Nowak | Rolnik szuka żony 6
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy