Reklama
Reklama
Tylko u nas

"Rolnik szuka żony": Szykował się do ślubu, gdy wybuchła wojna w Ukrainie. Nie wahał się

Wstrząsające wieści z Ukrainy sprawiają, że do akcji pomocowej dołączają także bohaterowie programu "Rolnik szuka żony". Skontaktowaliśmy się z Sewerynem Nowakiem z 6 edycji show i dowiedzieliśmy się, że do jego gospodarstwa jedzie właśnie matka z dwójką dzieci. - To nasi przyjaciele z Ukrainy – tłumaczy nam Magda, narzeczona Seweryna. - Przepraszam, ale nie mogę długo rozmawiać, bo właśnie robię dla nich zakupy – dodała.

Magda i Seweryn prowadzą agroturystykę "U Grzegorza i Danusi" - pensjonat zbudowali rodzice rolnika, stąd taka nazwa. Narzeczeni doglądają niewielkiego gospodarstwa ze zwierzętami i uprawami roślin. Teraz postanowili podzielić się tym, co mają i udostępnili miejsca dla uciekinierów z Ukrainy na tak długo, jak będzie to potrzebne. 

Seweryn z Rolnika przyjmie uchodźców

Tak się złożyło, że ukochana rolnika organizuje przyjazd przyjaciół z Ukrainy sama. Seweryn, tradycyjnie w tym czasie, pojechał dorobić w Niemczech na plantacji szparagów. Magda jednak nie narzeka, tylko działa. 

Reklama

W wywiadzie dla Rewii skomentował swój związek tak: "Ta dziewczyna to skarb. Mam nadzieję, że na nią zasłużyłem". Seweryn i Magda poznali się dwa lata temu. Okoliczności niezbyt im sprzyjały, bo o rolniku mówiła cała Polska przez nieprzyjemne rozstanie z Marleną - kandydatką z programu. Magda jednak nie bała się odkryć, jaki Seweryn jest naprawdę. 

Rolnik padł na kolana i wręczył ukochanej pierścionek z diamentem oprawionym w białe złoto. Oczywiście usłyszał: tak. Teraz Magda i Seweryn szykują się do ślubu, który nastąpi w czerwcu tego roku, w kościele parafialny panny młodej.

Zakończyli niedawno nauki przedmałżeńskie, które ze względu na pandemię odbyły się on-line i zabrali się za szukanie kreacji ślubnych. Magda postawiła na suknię własnego projektu, którą szyje dla niej krawcowa. Seweryn powierzył wybór garnituru narzeczonej, bo uważa, że ma doskonały gust. Przyjęcie weselne zaplanowali w urokliwym folwarku ze stodołą, która ma pomieścić ponad 100 gości.

***

Zobacz także:

Anna Popek: ta wojna jest po to, żeby świat oprzytomniał. Codziennie chodzę na mszę

Krzysztof Jackowski już ucieka z Polski?! Wstrząsające nagranie z samochodu jasnowidza

Premier: Do Polski trafiło 300 tys. uchodźców. Kryzys humanitarny narasta

Spadek liczby chorych pod respiratorami. Nowe dane resortu zdrowia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 6 | Seweryn Nowak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy