Reklama
Reklama

"Rolnik szuka żony". Łukasz zdradził, co myśli o kobietach z miasta

Łukasz Siebiers, uczestnik trzeciej edycji show "Rolnik szuka żony" zdradził, jakiej szuka kobiety. Jego zdaniem kobiety wychowane na wsi bardziej cenią pracę, bo widzą codzienny wysiłek rodziców pracujących na wsi.

"Rolnik szuka żony". Łukasz nadal nie ma partnerki

Łukasz Siebers (37 l.) podbił serca widzów w programie  "Rolnik szuka żony". Przystojny rolnik wziął udział w 3 edycji randkowego show. Jednak wraz z zakończeniem programu  uczestnik tracił fanów. Widzowie zarzucali mu, że złamał serce swojej wybranki, przekreślając jej nadzieje na wspólną przyszłość...

Łukasz długo wahał się pomiędzy Patrycją a nieśmiałą i subtelną Anią. Niemal w ostatniej chwili wybrał jednak tę pierwszą. Niestety, okazało się, że Łukasz, po dwóch tygodniach przestał okazywać dziewczynie zainteresowanie. W ogóle się z nią nie kontaktował, choć ona cały czas starała się do niego dotrzeć. Dzwoniła, wysyłała sms-y. Przyparty do muru wyznał, że nie czuje już do niej tego, co na początku programu.

Reklama

"Rolnik szuka żony". Łukasz zdradza, jakiej szuka kobiety

Choć od zakończenia programu "Rolnik szuka żony" z udziałem Łukasza minęło 6 lat, rolnik nadal jest sam. Ostatnio został zaproszony do "Pytania na śniadanie". W porannym programie TVP zdradził, jakie cechy powinna mieć kobieta idealna.

W śniadaniowym programie zastanawiano się, czy kobiety pochodzące z e wsi są lepszymi żonami niż te z miasta. Zdaniem Łukasza na pewno duży wpływ ma wychowanie.

Podzielacie zdanie Łukasza? Czy dzieci wychowane w miastach naprawdę nie widzą pracy rodziców?

Zobacz też:

​Agata Duda nieobecna na spacerze z królową Letizią. Kancelaria ją tłumaczy

"Sanatorium miłości 4". Ania nie rozpacza po Piotrze. Ma kogo przytulić

Wachowicz szczerze o konflikcie z Makłowiczem. Wyjawiła też tajemnicę swojego programu o gotowaniu

Hanna i Tomasz Lis wzięli cichy ślub, a potem równie cichy rozwód. Dlaczego się rozstali?

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 3 | "Pytanie na śniadanie"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy