Reklama
Reklama

Rafalala komentuje zwierzenia Sebastiana Fabijańskiego: "Niestety nie wiem, o kogo chodzi"

Sebastian Fabijański (35 l.) kilka miesięcy temu stał się bohaterem gigantycznego skandalu. Okazało się bowiem, że aktor i raper został "przyłapany" na spotkaniu z Rafalalą, skandalistką, która znana jest przede wszystkim z nagrywania sekretnych spotkań z mężczyznami - często znanymi z pierwszych stron gazet. Najpierw Sebastian próbował wmówić wszystkim, że to tylko element promocji jednego z projektów, w których brał udział, a teraz wydał oświadczenie, w którym cała prawda wyszła na jaw. Do jego słów odniosła się również Rafalala...

Sebastian Fabijański kilka miesięcy temu wywołał prawdziwe zamieszanie w mediach, gdy okazało się, że wyszła na jaw jego tajemnicza "schadzka" z Rafalalą. Transwestytka o wątpliwej reputacji znana jest bowiem z tego, że często nagrywa mężczyzn - na ogół bez ich wiedzy.

Fabijański twierdził, że "schadzka" z Rafalalą to promocja projektu...

Aktor, chcąc zatrzymać falę spekulacji i domysłów, a także próbując ratować nadszarpniętą reputację, próbował wmówić wszystkim, że spotkanie z Rafalalą było "elementem promocji" dramatu, który powstał na podstawie książki Masłowskiej.

Aktor wyjawił, jak było naprawdę...

Reklama

Okazuje się jednak, że jego tłumaczenie faktycznie było jedynie próbą ratowania wizerunki, ale niewiele miało wspólnego z prawdą. Dziś Fabijański postanowił raz jeszcze wrócić pamięcią do tego wydarzenia i wyjawić, co tak naprawdę wtedy się stało.

Później aktor poinformował, że sprawa została zgłoszona do prokuratury. Oznajmił również, że jeżeli jeszcze ktoś był szantażowany "przez tego człowieka", to ma się do niego zgłaszać. Nie zabrakło również przeprosin.

Rafalala komentuje zwierzenia Sebastiana

Do słów Fabijańskiego zdążyła się już odnieść sama Rafalala, która na swoim Instastory opublikowała krótkie "oświadczenie" w odpowiedzi na zapytanie Plotka. Transwestytka przyznała, że nie ma pojęcia, o kogo chodzi...

Jak myślicie, jak naprawdę zakończy się cała historia?

Zobacz też:

Sebastian Fabijański wydał oświadczenie ws. Rafalali. Przeprosił najbliższych. "Jestem szantażowany"

"Srebrna" Rita Ora zaliczyła modową wpadkę na paryskim Fashion Week! Biust wylewał się z ozdobnego topu...

Honorata Skarbek kusi w skąpym bikini! Skrawki materiału niewiele zakryły...

Wróżka Anna Kempisty skomentowała sprzedaż sukien ślubnych Opozdy. Ciąży nad nimi fatum?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafalala | Sebastian Fabijański | Maffashion
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy