Reklama
Reklama

Zahipnotyzowany Maciej Dowbor na Instagramie miętosi sztuczne klejnoty. Ma ku temu ważny powód

Maciej Dowbor (44 l.), prowadzący program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" od jakiegoś czasu jest bardzo aktywny w social mediach. Wraz ze swoją żoną, Joanną Koroniewską (44 l.) potrafią rozśmieszać swoim contentem na Instagramie. To, co tym razem zrobił Maciej Dowbor szczególnie powinno zainteresować mężczyzn!

Maciej Dowbor wielokrotnie udowadniał, że wraz z małżonką, Joanną Koroniewską, potrafią w humorystyczny sposób podejść do ważnych tematów, a także parodiować świat, w którym im samym przyszło żyć. Tym razem Maciek na tapet wziął temat dotyczący męskiego zdrowia, a dokładniej... miętoszenia klejnotów. Na filmiku na szczęście są sztuczne.

Reklama

Maciej Dowbor na Instagramie miętosi sztuczne klejnoty

Maciej Dowbor na swoim Instagramie @maciej_dowbor dodał filmik, w którym zaczyna przekornie mówić do widzów - zwłaszcza panów.

W tle filmiku można usłyszeć utwór muzyczny ze śpiewem Pavarottiego. Piotr Rubik zapytał nawet w komentarzu, czy włączenie śpiewu tenora "daje jakiś dodatkowy efekt".

We wpisie Maciej Dowbor zapytał, aby wzbudzić dyskusję wśród widzów: "Czy faceci w ogóle zdają sobie sprawę z tego jak ważne jest regularne macanie swoich klejnotów?! Panowie - robicie to regularnie? Najlepiej raz w miesiącu?".

Maciej Dowbor na Instagramie zachęca do badania jąder

Prezenter Polsatu zachęca nie tylko mężczyzn do macania jąder w celu wykrycia potencjalnych chorób. Czynny udział w miętoszeniu klejnotów powinny też brać... kobiety. Szczególnie żony lub partnerki.

"Dziewczyny - czy Wasi mężowie, Wasi partnerzy w ogóle wiedzą jak się do tego zabrać? Dlaczego samobadanie piersi to już temat powszechnie znany, a podobne sprawdzanie stanu jąder to wciąż coś wstydliwego, przemilczanej, właściwie tabu? A może to właśnie Panie powinny zmotywować nas do zadbania o siebie?!" - napisał w poście celebryta.

A Wy macacie swoje klejnoty?

Zobacz też:

Magda Mołek potwierdza informacje Pomponika. "Cenię sobie prawdę"

Marcin Hakiel odhaczył kolejny sukces. Spływają gratulacje od fanów!

Maja Hyży urodziła! Piosenkarka po raz czwarty została mamą

Dominika Gwit świętuje 4. rocznicę ślubu. Pochwaliła się romantycznymi zdjęciami

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Dowbor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy