Reklama

Reklama

Reklama

Magda Mołek potwierdza informacje Pomponika. "Cenię sobie prawdę"

Magda Mołek (46 l.) to jedna z bardziej lubianych dziennikarek w Polsce. Gwiazda na swoim koncie ma pracę dla TVN-u, w sieci od paru dni krążyły plotki, że ma wziąć udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" w telewizji Polsat. Dziennikarka postanowiła wypowiedzieć się w tej kwestii.

Magda Mołek od wielu lat związana jest z show-biznesem. Karierę zaczynała w TVP, następnie przeszła na 16 lat do TVN-u, skąd zdecydowała się odejść w 2020 roku. Od tej pory prowadzi własny kanał w serwisie YouTube, a także rozwija się jako podcasterka.

Dziennikarka w wielu wywiadach wyznawała, że decyzję o odejściu z telewizji podjęła świadomie i nie ma zamiaru do niej wracać. Niedawno w serwisie plejada.pl pojawiły się słowa informatora, że Mołek ma wystąpić w programie "Taniec z gwizdami". Plotki miała przekazać osoba pracująca przy produkcji show.

Reklama

Na odpowiedź Magdy Mołek w tej sprawie nie trzeba było długo czekać. Gwiazda postanowiła jasno określić swoje stanowisko.

Magda Mołek powiedziała, że nie wystąpi w show Polsatu


Według naszych ustaleń fani show nie zobaczą tańczącej Magdy Mołek. Potwierdzone informacje są w tej kwestii bezlitosne. Na jesieni Mołek nie wystąpi w "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".Po kilku godzinach od opublikowania naszego artykułu gwiazda również postanowiła wypowiedzieć się w tym temacie. Na jej facebookowym koncie pojawił się obszerny post, w którym tłumaczy swoją decyzję.

Dziennikarka postanowiła również dodać, że nie zobaczymy jej w żadnej telewizji, a jedynie w social mediach, które stara się coraz prężniej rozwijać.

Zobacz też:

Maja Hyży urodziła! Piosenkarka po raz czwarty została mamą
Dominika Gwit świętuje 4. rocznicę ślubu. Pochwaliła się romantycznymi zdjęciami
Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Mołek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy