Reklama
Reklama

Maja Hyży urodziła! Piosenkarka po raz czwarty została mamą

Maja Hyży (32 l.) podzieliła się właśnie z fanami radosną nowiną. Piosenkarka wyjawiła na swoim Instagramie, że po raz kolejny została mamą. Przy okazji gwiazda zdradziła również imię nowonarodzonej dziewczynki - obecnie najmodniejsze!

Maja Hyży kilka miesięcy temu zaskoczyła wszystkich. informując, że po raz czwarty zostanie mamą. Pod koniec 2021 roku media donosiły, że piosenkarka i jej nowy ukochany Konrad Kozak po raz kolejny zostaną rodzicami. W 2020 roku doczekali się już córeczki Antoniny.

Na początku stycznia piosenkarka zamieściła dość obszerny post w swoich mediach społecznościowych, w którym potwierdziła radosne wieści, że po raz kolejny zostanie mamą. Nawiązała również do tego, że jedna z wcześniejszych prób powiększenia rodziny zakończyła się utratą ciąży.

O tej ciąży plotkowano od dawna...

Reklama

Po tym, jak celebrytka obwieściła światu, ze znowu będzie mamą, nie zamierzała już ukrywać swojej ciąży. Maja wielokrotnie eksponowała w mediach rosnący brzuszek i wybierała kreacje, które w całości go odkrywały.

Gwiazda jeszcze kilkanaście dni temu szalała na scenie podczas 59. Krajowego Festiwali Piosenki Polskiej w Opolu i żartowała, że urodzi na scenie. To właśnie na wydarzeniu obwieściła też swoim fanom, jak będzie nazywać się pociecha.

Maja Hyży urodziła!

Hyży pojawiła się na ściance z kolczykiem, na którym widniał napis Zosia. Maja postawiła na dosyć popularne imię, jak podają parentingowe serwisy, Zofia nie tylko była jednym z najpopularniejszych imion w 2021 roku, ale i w 2022 roku prawdopodobnie wróci na szczyt. Jest jednym z pięciu najchętniej nadawanych imion dziewczynkom. Pozostałe to: Hanna, Zuzanna, Pola i Laura.

Teraz na swoim Instagramie obwieściła, że jest już z córeczką w domu! Zamieścił zdjęcie z niemowlakiem w kwiecistym kokonie i powitała dziewczynkę na świecie.

W komentarzach nie zabrakło gratulacji dla świeżo upieczonej mamy. To czwarta pociecha Mai. Hyży ma jeszcze dwóch synów ze związku z Grzegorzem Hyżym i córkę z ukochanym Konradem Kozakiem. Gratulujemy!

Zobacz też:

Magda Gessler dawno nie była tak wściekła! Puściły jej nerwy: "Jestem daleko i chcę mieć anielski spokój"

Radosław Majdan zdecydował się na ważny krok! Nie ma zamiaru już dłużej tego ciągnąć...

Katarzyna Sowińska prosi o pomoc. Chodzi o zdrowie jej ojca!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Hyży
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy