Reklama
Reklama

Dominika Gwit świętuje 4. rocznicę ślubu. Pochwaliła się romantycznymi zdjęciami

Dominika Gwit (34 l.) to jedna z najbardziej znanych aktorek młodego pokolenia w Polsce. Gwiazda spełnia się nie tylko artystycznie, ale również jako szczęśliwa żona. Okazuje się, że od jej ślubu minęła 4 lata, a rocznica tego pięknego wydarzenia wypada właśnie dzisiaj. Z tej okazji Gwit postanowiła pochwalić się romantycznymi fotografiami w swoich social mediach.

Dominika Gwit z okazji 4. rocznicy ślubu postanowiła przypomnieć swoim fanom, jak wyglądała piękna i romantyczna uroczystość. Aktorka prócz zdjęć czy nagrania, które opublikowała w sieci, dodała także wzruszające wyznanie, które z pewnością rozczuli niejedną osobę.

Dominika Gwit wspomina ślub w 4. rocznicę

Dominika Gwit w lipcu 2018 roku wzięła ślub ze swoim ukochanym Wojciechem Dunaszewskim. Aktorka próbowała utrzymać całą ceremonię w tajemnicy, jednak jej kolega Leszek Stanek nie umiał trzymać języka za zębami. To właśnie on jako pierwszy pochwalił się w sieci nagraniami z tego wydarzenia.

Reklama

Aktorka nie raz wyznawała w wielu wywiadach, że jest zakochana w mężu i nie wyobraża sobie bez niego życia. Z okazji 4. rocznicy ślubu Gwit postanowiła pochwalić się pięknymi zdjęciami oraz nagraniem z pierwszego tańca. W opisie posta postanowiła dodać ckliwy komentarz, który z pewnością wzruszy jej niejednego fana.

Dominika opublikowała również krótkie nagranie, które zostało wykonane podczas jej pierwszego tańca. Pod postem pojawiła się masa komentarzy fanów Gwit. Większość życzyła jej kolejnych lat miłości i szczęścia.

Zobacz też:

Maja Sablewska poprowadzi program w Polsat Cafe. Kiedyś była gwiazdą TVN-u

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak: ich miłość zostanie wystawiona na próbę

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit
Reklama
Reklama
Reklama