Reklama
Reklama

Roześmiana Dominika Gwit wyskoczyła na plażę. Wiatr zrobił swoje. „Życzę Wam pomyślnych wiatrów”

Dominika Gwit wybrała się na plażę, a swój pobyt tam uwieczniła na zdjęciu. Sądząc po jej fryzurze, dość mocno wiało na Wybrzeżu…

Dominika Gwit w naturalnym wydaniu nad morzem

Dominika Gwit nie może narzekać na brak zajęć. Gwiazda gra w teatrze, a także co i rusz pojawia się w nowych produkcjach, w których gra mniejsze bądź większe role. Ma także swój stad-up "Dystans albo wszyscy umrzemy", z którym jeździ po całej Polsce.

Znalazła jednak wolną chwilę, by wyskoczyć nad morze. Aktorka pochodzi z Gdyni, zatem na Wybrzeże wybiera się nie tylko w celach turystycznych, ale także po to, by odwiedzić bliskich.

Korzystając zatem pobytu nad morzem, wybrała się na plażę. A tam, jak się okazało, wezbrał się silny wiatr. W efekcie fryzura Domini Gwit nieco się rozwichrzyła, ale gwiazda, znana z dystansu do siebie, i tak uwieczniła ją na zdjęciu, a następnie opublikowała na Instagramie.

Reklama

Nie jest tajemnicą, że gwiazdy często przerabiają swoje zdjęcia i nakładają filtry, by prezentować się perfekcyjnie w sieci. Jednak nie Dominika Gwit. Aktorka nie tylko nie przerabia swoich fotek, ale często stara się pokazywać w naturalnym wydaniu, nawet jeśli ujęcie nie było zbyt korzystne. Za to zresztą uwielbiają ją jej fani.

Pod zdjęciem z rozwichrzoną fryzurą w komentarzach pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

"Boski fryz", "Dominika jest zgodna z naturą..i to jest w niej wartościowe", "Boska Domi", Czad fota" - to tylko niektóre z komplementów.

Podobna sytuacja jeśli chodzi o przedstawianie się w naturalnym świetle ma się odnośnie wagi Dominiki Gwit, która jest szeroko komentowana w mediach.

Nawet, kiedy dopadł ją efekt jojo, tłumaczyła, że kocha siebie taką jaka jest i nie zamierza na siłę chudnąć.

Odpierała również zarzuty jakoby promowała otyłość. Dominika Gwit zapewniała, że ma swoje zdrowie pod kontrolą i nikogo nie namawia do obżarstwa.

Zobacz też:

Johnny Depp wyprowadzony z hotelu. Kulisy całego zajścia

Joanna Opozda pozuje z synkiem. Wszyscy patrzą na jej strój

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy