Reklama

Reklama

Reklama

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak: ich miłość zostanie wystawiona na próbę

Jacek Jelonek (35 l.) i Oliwer Kubiak (26 l.) wpadli sobie w oko w polskiej wersji znanego reality-show "Finding Prince Charming", pierwszego w polskiej telewizji programu randkowego dedykowanego gejom. Na planie odnaleźli miłość, ale czy przetrwała ona po zakończeniu programu?

Jacek Jelonek (35 l.) to model, który ma na swoim koncie sesje zdjęciowe dla prestiżowych czasopism z całego świata. W programie "Prince Charming" uczucie połączyło go z Oliwerem Kubiakiem, którego wybrał spośród trzynastu singli. Można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia, przynajmniej ze strony Oliwera. Ich związek okazał się tak silny, że nie czekając na emisję finałowego odcinka, postanowili ze swobą zanieszkać. Oczywiście, ze względu na klauzulę tajnośco, wszystko musiało się odbyć w sekrecie. 

Reklama

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak: randkowanie na ekranie

Jacek Jelonek pochodzi z Mazur, a obecnie mieszka w Warszawie. Z wykształcenia jest architektem krajobrazu, a jego pasja to jazda konna. Pierwszy polski "Prince Charming" miał w programie trudne zadanie do wykonania - wybór partnera, być może na resztę życia. 

W tym celu zabierał mężczyzn na randki i w każdym odcinku dokonywał eliminacji. W końcu wybrał Oliwera Kubiaka, z którym połączyła go niezwykła "chemia". Mężczyźni planują za kilka lat założyć rodzinę.

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak: życie w ukryciu

W związku z tym, że panowie poznali się w reality-show, które było nagrywane jakiś czas temu, musieli ukrywać swoje uczucie aż do wyemitowania finałowego odcinka. Po nim mogli w końcu odetchnąć z ulgą i pokazać światu swoją miłość. 

Teraz można spotkać ich spacerujących po owocowych bazarkach lub wybierających wiosenne kwiaty na stół. Są w siebie zapatrzeni. Wygląda na to, że wybór Jacka był nie tylko przemyślany, ale też dokonany sercem.

Zobaczcie, jak pięknie mówi o tej miłości!

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak: czas i poświęcenie

Jelonek nie od razu potraktował poważnie zauroczenie, jakie wzbudził w Oliwerze.  Dopiero później, gdy spędzali ze sobą coraz więcej czasu, uczucie zaczęło w nim kiełkować i dojrzewać, by w końcu w pełni rozkwitnąć.

Ze względu na tę miłość Oliwer przeprowadził się do Warszawy z Trójmiasta, a początkowe wspólne miesiące potraktowali jako sprawdzian dla ich związku. W końcu pierwsze tygodnie znajomości, jeszcze w trakcie nagrywania programu, wyglądały zupełnie inaczej niż u zwykłych, poza telewizyjnych par. Reality show polegało na zabieganiu uczestników o Jacka - to oni musieli się starać. W codziennym życiu mężczyźni zabiegają już o siebie nawzajem, na tych samych zasadach.

Obaj uważają, że zdają ten egzamin i mają nadzieję, że w przyszłości zostaną ojcami. Oliwer ma takie pragnienie, jednak Jacek nie czuje się jeszcze gotowy i nie jest pewien, czy chce adoptować i wychować dziecko w Polsce, gdzie mogłoby spotykać się z przykrymi komentarzami.

Partnerzy są przekonani, że jeśli przyjdzie odpowiedni moment, postarają się o adopcję dziecka, które potrzebuje kochającego domu. Nie mają więc zamiaru skorzystać z usług surogatki. To wszystko jednak jeszcze przed nimi.

Na razie cieszą się wspólnymi wieczorami oraz weekendami, które przeznaczają na pielęgnowanie swojego związku poprzez różne wspólne aktywności. Starają się otaczać sprzyjającymi im ludźmi i cieszą się tym, że znajomi Jacka polubili Oliwera, a znajomi Oliwera w pełni zaakceptowali Jacka.

Wkrótce ich związek zostanie wystawiony na poważną próbę. Jacek Jelonek przyjął propozycję udziału w jesiennej edycji "Tańca z gwiazdami", co oznacza, że lada tydzień zacznie więcej czasu spędzać w sali treningowej niż w domu, na dodatek z innym mężczyzną. Model ujawnił bowiem, że producenci odważnie zaproponowali mu do pary tancerza. W innych edycjach "Tańca z gwiazdami" pojawiały się już pary jednopłciowe. W brytyjskiej wersji 2 lata temu wystąpiła para żeńska, a rok temu w parze pojawili się na parkiecie olimpijczyk Tom Daley i komik Allan Carr. W Polsce jednak sam plan, chociaż jeszcze nie doczekał się realizacji, wzbudza ogromne emocje. 

Zobacz też: 

Magda Mołek NIE WYSTĄPI w "Tańcu z gwiazdami". Potwierdzone infomacje

Chloe Ferry chwali się nieziemsko wąską talią. Jak ona to robi?

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Jelonek | Oliwer Kubiak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy