Reklama
Reklama

SEBALALA GATE: Fabijański nie wytrzymuje i grozi fanom na Instagramie? Wszystko przez Rafalalę

Sebastian Fabijański (35 l.) stał się (anty)bohaterem mediów plotkarskich. Jeszcze na początku stycznia zyskał nowe grono fanów, dzięki produkcji Netflixa "Jak pokochałam gangstera". Okazuje się, że przez swój "wybryk" sprzed trzech tygodni zaprzepaścił całą sympatię swoich widzów i fanów jego byłej już partnerki, Maffashion (34 l.). Choć aktor wydał oświadczenie, w którym prosi o cierpliwość, to sam najwyraźniej już powoli ją traci...

Sebastian Fabijański jest zdolnym aktorem młodego pokolenia. Najbardziej znany jest z kreacji takich postaci jak "Cukier" w filmie Patryka Vegi "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" i "Silvio" w "Jak pokochałam gangstera". Ujął też widzów w filmie "Kamerdyner". Aktor związał się w 2019 roku z blogerką Julią Kuczyńską, znaną jako Maffashion.

Sebastian Fabijański i Maffashion: związek, dziecko, rozstanie

W 2020 roku Fabijański i Maffashion powitali na świecie syna, Bastiana. Kupili i urządzili też dom. Podobno Julia miała dystansować się od Sebastiana zaraz po porodzie i skupić całą uwagę na synku. On z kolei nie potrafił zająć się dzieckiem tak, jakby sam od siebie tego oczekiwał.

Reklama

Pomiędzy młodymi rodzicami dochodziło do spięć ze względu na przemęczenie wynikające z opieki nad dzieckiem. Aktor poczuł się odrzucony i rzucił się w wir imprez. Nie wiadomo, jak długo trwał ten stan, ale wtedy wydarzyło się coś, czego nikt się nie spodziewał.

O co chodzi z Fabijańskim i Rafalalą?

Światło dzienne ujrzało nagranie na Instagramie Rafalali (transseksualistki Niny Kukawskiej, urodzonej jako Rafał B.), w którym był widoczny i słyszalny Sebastian Fabijański.

Celebrytka znana jest z upubliczniania wizerunku osób, z którymi się spotyka. Nie trzeba było długo czekać, a tego samego dnia pojawił się film, jak Fabijański i Rafalala pojechali do fast-foodu.

Z niezręcznej sytuacji - w końcu aktor wówczas był związany z Maffashion, która jest matką jego dziecka - postanowił wybrnąć, mówiąc, że on i Rafalala tworzą wspólny projekt. Chyba niewiele osób w to naprawdę uwierzyło.

Po 3 tygodniach milczenia, Fabijański i Maffashion byli osobno na tym samym evencie. Wtedy stało się jasne, że w ich związku nie działo się najlepiej. 

Sebastian Fabijański postanowił uciąć domysły i ogłosił, że nie jest już w związku z Julią. Zraniona partnerka nagrała Instastory na którym przyznała, że faktycznie zerwali ze sobą: "Rozstałam się z Sebastianem trzy tygodnie temu, około. Potwierdzam. W planie było powiedzenie tego w sumie wspólnie, wydanie oświadczenia, no ale..."

Fabijański nie wytrzymuje i grozi fanom na Instagramie

I teraz do akcji wkraczają fani, którzy non stop przypominają Fabijańskiemu, jak bardzo źle postąpił. Czy słusznie?

Jeden z komentatorów zapytał się aktora pod postem na Instagramie @sebatian.fabijanski.official: "Cześć Seba. Kiedy wyjdziesz na ściankę z nową "dziewczyna z pe**sem?"

Na odpowiedź Sebastiana nie trzeba było długo czekać: "Zapytaj mnie o to kiedyś na ulicy, to ci odpowiem :)".

Czyżby ktoś tu tracił cierpliwość?

Zobacz też:

Rafalala komentuje zwierzenia Sebastiana Fabijańskiego: "Niestety nie wiem, o kogo chodzi"

Sebastian Fabijański wydał oświadczenie ws. Rafalali. Przeprosił najbliższych. "Jestem szantażowany"

Jarosław Kuźniar o hejcie i dlaczego odszedł z TVN: "Nie pozostaje nic innego niż wk***ienie"

Maciej Dowbor miętosi klejnoty na Instagramie. Robi przy tym serię śmiesznych min

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sebastian Fabijański | Rafalala | Maffashion
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy