Reklama
Reklama

Sebastian Fabijański komentuje rozstanie z Maffashion. "Nie ferujcie wyroków". Kto zawinił?

Maffashion (34 l.) zaskoczyła wczoraj internautów, potwierdzając plotkę na temat rozstania z ojcem swojego dziecka. Aktor postanowił dodać swoje trzy grosze i wyznał, że media nie znają jeszcze całej sytuacji, więc wszyscy powinni powstrzymać się od wydawania pochopnych sądów. Nadal nie wiadomo, kto wyszedł z inicjatywą zakończenia tej relacji.

Sebastian Fabijański komentuje rozstanie z Maffashion. "Nie ferujcie wyroków". Kto zawinił?

Sebastian Fabijański sporo namieszał w ostatnich dniach. Aktor wydał oświadczenie, które dało jasno do zrozumienia, że między nim a Julka Kuczyńską sprawy mocno się pokomplikowały. Krótko potem Maffashion potwierdziła, że z Sebastianem nie są już razem od 3 tygodni. Dramatyzmu całe sytuacji dodał fakt, iż od dłuższego czasu plotkowano o tajemniczej "schadzce" aktora ze skandalistką Rafalalą. Tyle wystarczyło, by rozpętała się medialna burza.  

Reklama

Dziś Fabijański pozwolił sobie na krótki komentarz, w którym wyjawił, że świat nie zna jeszcze całej prawdy na temat decyzji rodziców Bastiana.

Przypomnijmy, że w oświadczeniu opublikowanym przez Sebatiana, można było wyczuć, że temat jego rozstania z Julką zostanie w przyszłości publicznie wytłumaczony.

Myślicie, że to dopiero początek większej afery?

Zobacz też:

Wieniawa w sandałach za 5 tys. i w maleńkim bikini. Stylowo?

Magda Gessler odejdzie za Edwardem Miszczakiem z TVN?! Restauratorka dementuje plotki!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maffashion | Sebastian Fabijański | Rafalala
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy