Reklama

Reklama

Magdalena Stępień

Magdalena Stępień /Kamil Piklikiewicz /East News
 • Data urodzenia:

  11.03.2994

 • Miejsce urodzenia:

  Warszawa

 • Kraj urodzenia:

  Polska

 • Rodzina i związki:

 • Zawód:

  model/ka

 • Produkcje:

Magdalena Stępień zyskała popularność dzięki pojawieniu się w 5. edycji programu „Top Model”. Zrobiło się o niej głośno przez związek i późniejsze rozstanie z piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem. Co wiadomo o życiu modelki?

Życiorys

Urodziła się i dorastała w Oleśnicy, a jako nastolatka przez pewien czas mieszkała w Londynie. Była wychowywana jedynie przez matkę – o jej ojcu wiadomo tylko tyle, że pochodził z Rosji i nie utrzymywał z nimi kontaktu. Chociaż nie miała łatwego dzieciństwa, to jak sama wyznała, wyrosła na silną osobę, która wie, czego chce i usilnie dąży do wyznaczonych celów.

Kariera

W wieku 25 lat wystąpiła w 5. edycji programu rozrywkowego „Top Model”. Chociaż nie dotarła do finału, to zaszła bardzo daleko – razem z Karoliną Gilon odpadła przed finałem. Po programie obie kobiety razem pracowały w Telewizji Polsat. Nigdy nie porzuciła marzeń o byciu modelką. Od czasu emisji programu wzięła udział w wielu sesjach zdjęciowych i projektach. 

Związek z Jakubem Rzeźniczakiem

Modelka i piłkarz poznali się w 2020 roku na Instagramie. Magdalena polubiła jedno zdjęcie sportowca, a ten postanowił do niej napisać. Już wtedy Jakub Rzeźniczak nie cieszył się dobrą reputacją wśród kobiet. 
Mimo opinii, jaka krążyła wokół piłkarza, Stępień postanowiła dać mu szansę. Zakochani chwalili się swoim szczęściem w social mediach, publikując romantyczne zdjęcia. Niestety szczęście nie trwało długo – modelka przyłapała swojego partnera na zdradzie i natychmiast z nim zerwała. Niedługo po tym, jak zerwali, wrócili do siebie. Wyszło również na jaw, że Magdalena jest w ciąży.

Kiedy była w 8. miesiącu ciąży, Jakub Rzeźniczak od niej odszedł. Nie potrafiła poradzić sobie z tym psychicznie, dlatego skorzystała z pomocy psychoterapeuty. 

Syn Oliwier 

W lipcu 2021 roku na świat przyszedł syn modelki i piłkarza – Oliwier. Los nie szczędził Magdaleny Stępień, która usłyszała druzgocącą diagnozę, że u jej malutkiego synka wykryto guz wątroby. Nowotwór był na tyle rzadki, że modelka postanowiła uruchomić zbiórkę, by zebrać fundusze na leczenie w Izraelu. Dzięki pomocy m.in. Anny Lewandowskiej, szybko zebrała potrzebną sumę (350 tys. złotych) i wyjechała z synem. Jakub Rzeźniczak nie popierał tego przedsięwzięcia, ponieważ uważał, że syn ma zapewnioną doskonałą opiekę lekarską w Polsce. W czasie pobytu w klinice w Izraelu modelka niejednokrotnie wyznawała, że nie może liczyć na wsparcie ojca swojego dziecka. 

Niestety Oliwier przegrał walkę z chorobą. O jego śmierci poinformowała Magdalena Stępień za pomocą Instagrama. Chłopiec żył nieco ponad rok. 

Magdalena Stępień prowadzi swój oficjalny profil na Instagramie pod nickiem @magdalena_stepien. Niegdyś regularnie relacjonowała leczenie swojego syna Oliwiera w mediach społecznościowych. 

„Choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376” – czytamy na Instagramie.

Plotki

Wideo