Reklama
Reklama

Dorota Gawryluk zachwyca elegancją na wiosennej ramówce Polsatu. Kolorystka nie jest przypadkowa!

Mnóstwo gwiazd, prezenterów i dziennikarzy pojawiło się na uroczystym wydarzeniu zapowiadającym najnowszą, wiosenną ramówkę Telewizji Polsat. Na czerwonym dywanie dominowały radosne i optymistycznych barwy oraz ciekawe i ekstrawaganckie stylizacje, które sprawiają, że jeszcze bardziej nie możemy doczekać się nadejścia wiosny! Oczywiście w tak wyjątkowym dniu nie mogło zabraknąć także Doroty Gawryluk. Jak zaprezentowała się szefowa "Wydarzeń"?

Uroczysta premiera nowej ramówki Telewizji Polsat

Choć na nadejście kalendarzowej i astronomicznej wiosny będziemy musieli trochę poczekać, już teraz, na początku lutego, obyła się uroczysta gala, na której poznaliśmy szczegóły dotyczące wiosennej ramówki telewizji Polsat! Oficjalną uroczystość zorganizowaną specjalnie z tej okazji uświetniło mnóstwo znakomitości ze świata show-biznesu. Dużą klasę pokazała choćby Dorota Gawryluk.

Już wkrótce na antenę Telewizji Polsat powrócą znane i lubiane seriale oraz programy rozrywkowe, nie zabraknie też głośnych premier, a także długo oczekiwanych kontynuacji popularnych formatów. Widzowie będą mogli spotkać się ze swoimi ulubionymi prezenterami i prezenterkami, niejednego fana dobrej zabawy zaskoczy powrót znanych gwiazd. A nie zabraknie również nowych twarzy!

Reklama

W oczekiwaniu na początek wiosny i start wiosennej ramówki, na czerwonym dywanie zaprezentował się tłum gwiazd, wszystko po to, by uświetnić swoją obecnością tę wyjątkową imprezę! Na ściance zapozowali między innymi: Krzysztof Ibisz, Marcelina Zawadzka, Karolina Gilon, Izabela Janachowska-Jabłońska, Katarzyna Dowbor, Maciek Rock, Remigiusz Mróz, Natalia Janoszek, Julia Kamińska czy Julia Wieniawa.

Wśród obecnych zjawiła się także Paulina Sykut-Jeżyna. Prezenterka jakiś czas temu uchyliła rąbka tajemnicy na temat nowej ramówki i zapewniła, że będzie ona "kolorowa, radosna, pełna nowości i przyniesie fajne propozycje dla każdego". Jak widać dotrzymała słowa.

Roześmiana Dorota Gawryluk zachwyca elegancją

Na czerwonym dywanie nie mogło rzecz jasna zabraknąć Doroty Gawryluk. Szefowa "Wydarzeń" zaprezentowała się w niezwykle eleganckim stroju. Dziennikarka postawiła na niezawodną klasykę, choć w jej stylizacji nie zabrakło też odrobiny ekstrawagancji.

Prezenterka związana z flagowym programem informacyjnym Polsatu na ściance pozowała w żółtym swetrze z krótkim rękawem i klasycznymi, jasnymi spodniami. Rozświetlająca żółć nie jest zapewne przypadkowa i można połączyć ja zarówno z pięknym wiosennych słońcem, jak i... logiem Telewizji Polsat! Trudno nie docenić takiego nawiązania.

Największą uwagę przyciągają rękawy barwnego swetra, które zaskakują zjawiskowym, kontrastującym z resztą stroju, różowym wykończeniem.

A jak zaprezentowali się pozostali? Naszą galerię możecie zobaczyć pod TYM linkiem!

Zobacz też:

Edward Miszczak wyjawił prawdę o przejściu do Polsatu, związku z Cieślak i odejściu z TVN

"Twoja twarz brzmi znajomo": Maciej Rock wyznał, co sądzi o Dowborze 

Paulina Sykut-Jeżyna o Krzysztofie Ibiszu, Maćku Rocku w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i wiosennej ramówce Polsatu

Wiosenna ramówka Polsatu. Plejada gwiazd na czerwonym dywanie!

Ciężarna Olga Bołądź na ramówce Polsatu. Partner czule obejmował brzuszek

Stylówki młodego pokolenia na ramówce Polsatu. Kto wypadł najlepiej?

Karolina Szostak zachwyciła na ramówce Polsatu! Uwagę zwracała jej nowa fryzura!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Gawryluk
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy