Reklama
Reklama

Ciężarna Olga Bołądź na ramówce Polsatu. "Partner" czule obejmował brzuszek

Olga Bołądź (39 l.) pojawiła się na Wiosennej Ramówka Polsatu. Widać wyraźnie, że w sercu aktorki czuć już wiosnę - wystarczy spojrzeć na jej stylizację. Olga ze sporym brzuszkiem chętnie pozowała w towarzystwie swojego "partnera".

Ciężarna i kolorowa Olga Bołądź na ramówce Polsatu

Olga Bołądź pierwszy raz pokazała się z ciążowym brzuszkiem na imprezie 30-lecia Telewizji Polsat. Wówczas w czarnej obcisłej kreacji wyglądała elegancko i oszałamiająco. A teraz? Jeszcze lepiej!

Olga Bołądź postanowiła wykorzystać okazję do założenia puchatego sweterka, który kończy się w połowie brzuszka. Do tego aktorka wybrała kolorową spódnicę i żółtą torebkę. Dopełnieniem kolorystycznego misz-maszu jest biżuteria w odcieniach złota.

Reklama

Olga Bołądź na ramówce Polsatu. Partner czule obejmował brzuszek

Życiowym partnerem Olgi Bołądź od 2021 roku jest Jakub Chruścikowski. Zakochani, kiedy wyjawili swój związek wywołali niemałe zamieszanie. Aktorka na wiosennej ramówce Polsat i Polsat Box Go pojawiła się za to w towarzystwie partnera... z serialu!

Wraz z Wojciechem Błachem razem występowali w serialu "Skazane", którego premiera odbyła się jesienią 2015 roku. Olga Bołądź wcieliła się w rolę dilerki narkotyków, a Wojciech Błach był jej serialowym partnerem. Trzeba przyznać, że razem też uroczo wyglądają!

Zobacz też:

Wiosenna ramówka Polsatu. Plejada gwiazd na czerwonym dywanie!

Stylówki młodego pokolenia na ramówce Polsatu. Kto wypadł najlepiej?

Dorota Gawryluk zachwyca elegancją na wiosennej ramówce Polsatu. Kolorystka nie jest przypadkowa! 

Karolina Szostak zachwyciła na ramówce Polsatu! Uwagę zwracała jej nowa fryzura!

Edward Miszczak nowym Dyrektorem Programowym Telewizji Polsat

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Olga Bołądź | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy